Archiwum miesięczne Maj 2014

Mini Mistrzostwa przedszkolaków w piłce nożnej

Kategoria: AP Dzierżoniów

Akademia Piłkarska Dzierżoniów wraz z MZKS Lechia Dzierżoniów serdecznie zapraszają wszystkie przedszkola z powiatu dzierżoniowskiego do udziału w drugiej edycji turnieju piłki nożnej dla najmłodszych, który odbędzie się 11.06.2014 r. (środa) na boisku Osir-u. Celem turnieju jest zachęcanie dzieci do aktywnego spędzania czasu wolnego podczas gry w piłkę nożną, w przyjaznej atmosferze zabawy. Wszyscy uczestnicy turnieju dostaną medale.

Każde przedszkole może wystawić jedną drużynę składającą się z 10 zawodników. Zgłoszenia są przyjmowane do 02.06.2014 r. pod adresem e-mail: apdzierzoniow@gmail.com lub pod numerem telefonu: 604 562 153.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Plakat mistrzostwa przedszkolaków-1_mini

Turniej w Nadolicach Wielkich

Kategoria: AP Dzierżoniów

10 maja w Nadolicach Wielkich odbył się turniej dla dzieci z rocznika 2007 i młodsi. W turnieju tym nie mogło również zabraknąć Akademii Piłkarskiej Dzierżoniów:):) Turniej rozpoczął się o godzinie 10. W turnieju oprócz naszych dwóch drużyn wystąpiły drużyny: Śląska Wrocław(dwie drużyny) Odry Wrocław(dwie drużyny) Nadolic Wielkich (dwie drużyny) oraz Akademia Talentu Oława(dwie drużyny). Celem naszej Akademii podczas turnieju było doskonalenie umiejętności w grze i oswajanie chłopców z meczami turniejami i przeciwnikami oraz atmosferą zawodów. Chłopcy podczas turnieju dali z siebie wszystko i każdy zasługuje na pochwałę. Na końcu wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy dyplom i medal.

turniej_nadolice_2014

Turniej w Hradec Kralove

Kategoria: AP Dzierżoniów

8 maja drużyna Akademii Piłkarskiej Dzierżoniów uczestniczyła w turnieju zorganizowanym przez szkółkę 1-ligowego klubu Hradec Kralove. Turniej przeznaczony był dla chłopców z rocznika 2007 i młodsi. W turnieju uczestniczyły szkółki 1-ligowych i ekstraklasowych klubów czeskich takich jak: Sparta Praga( dwie drużyny) Bohemians(dwie drużyny) Usti nad Labem(dwie drużyny) Hradec Kralove(dwie drużyny) i oczywiście szkółka Akademii Piłkarskiej Dzierżoniów:). Do Hradec wyruszyliśmy o godz. 6 rano z pod stadionu Lechii Dzierżoniów. Na miejsce dotarliśmy o godz.9. Dla wielu naszych chłopców było to nie lada przeżycie ponieważ pierwszy raz przekroczyli granice państwa:). Jak się później okazuje cały turniej jest nie lada wyzwaniem dla naszych chłopców. Mecze trwają po 18 minut!!!, mały czas odpoczynku pomiędzy pojedynkami, boisko o rozmiarze 25X45m!! a bramki wynoszą 2x5m. Sytuacja ta utwierdziła nas w przekonaniu, że Czesi bardzo mocno podchodzą do szkolenia piłkarskiego rzemiosła już od najmłodszych lat. Dzieci bardzo mocno rozwinięte motorycznie jak na tą kategorie wiekową i jak się później okazuje po rozmowie z trenerami również i wyselekcjonowane. Gratulacje należą się każdemu chłopcu ponieważ każdy z nas dał z siebie 100% podczas najtrudniejszego jak na dzień dzisiejszy turnieju.

turniej_hradec_2014

Od 15 maja 2014 podział na grupy

Kategoria: AP Dzierżoniów

Od następnego tygodnia, a dokładnie od 15.05.2014 w celu optymalizacji procesu szkolenia rozpoczynamy podział na grupy: niebieska i czerwona. Między grupami będą przesunięcia.

 

Grupa Niebieska 16:00

Grupa Czerwona 17:00

1. Adamski Grzegorz
2. Falkowski Hubert
3. Falkowski Patryk
4. Piwko Szymon
5. Walenda Filip
6. Wawrzynowicz Chrystian
7. Wiśniewski Oskar
8. Wiśniewski Kacper
9. Zawada Jakub
10. Bieńkowski Piotr
11. Ruberto Francesco
12. Chawluk Grzegorz
13. Błażej Sater
14. Trela Tomasz

1. Izbiński Dawid
2. Jednoróg Bronisław
3. Latacz Michał
4. Majda Maciej
5. Mierzejewski Jan
6. Paczkowski Dawid

7. Świąc Stefan
8. Warchoł Oskar
9. Żłobicki Marcin
10. Gierat Patryk
11. Wierzbicki Igor

Turniej w Nadolicach Wielkich (10.05.2014)

Kategoria: AP Dzierżoniów

Przed nami kolejny turniej tym razem już w Polsce. Chłopcy jadą do Nadolic Wielkich. Turniej, w którym mamy szanse zmierzyć się z ciekawymi drużynami z Dolnego Śląska w tym min. z drużyną Śląska Wrocław. Zapowiada się ciekawa zabawa i niesamowita przygoda dla chłopców również tych z rocznika 2009 i 2010. Kadra na sobotnie rozgrywki zostanie podana po turnieju w Czechach i zależeć w głównej mierze będzie od zachowania chłopców na czwartkowym turnieju.

Kadra na turniej w Hradec Kralove 8 maja 2014

Kategoria: AP Dzierżoniów

Drużyna Niebieska

Drużyna Czerwona

1. Francesco Ruberto
2. Jednoróg Bronisław
3. Świąc Stefan
4. Żłobicki Marcin
5. Falkowski Hubert
6. Piwko Szymon
7. Gierat Patryk
8. Bieńkowski Piotr

1. Zawada Jakub
2. Mierzejewski Jan
3. Paczkowski Dawid
4. Warchoł Oskar
5. Latacz Michał

6. Falkowski Patryk
 
7. Wawrzynowicz Chrystian

ZBIÓRKA UL. WROCŁAWSKA GODZ. 6:00

Na turniej dzieci powinny zabrać ze sobą:

 • dowód osobisty/paszport,

 • pisemną zgodę na wyjazd podpisaną przez rodziców,

 • strój niebieski i czerwony (kto nie ma to tylko jeden komplet),

 • dres, w którym dzieci powinny przyjść ubrane do autobusu,

 • ręcznik,

 • kurtkę przeciw deszczową,

 • obuwie sportowe (najlepiej obuwie szutrowe),

 • wodę mineralną oraz sok,

 • jedzenie na cały dzień (zwykłe bułki ewentualnie bułkę słodką owoce typu banan, jabłko batony typu snickers w niedużych ilościach).

 Na turniej dzieci nie mogą zabrać:

 • słodyczy takich jak żelki, czekolada(może się roztopić), landrynki, lizaki, cukierki itp.,

 • telefonów komórkowych,

 • różnego rodzaju gier PSP itp.,

 • korków.

Koszt wyjazdu to 40 zł. Pieniądze proszę wpłacać na konto Akademii.

Trener ma prawo sprawdzić zawartość plecaka:)!!