Archiwum miesięczne Czerwiec 2014

Akademia Przedszkolaka 2014

Kategoria: AP Dzierżoniów

8 czerwca 2014 na stadionie Lechii Dzierżoniów przy ul. Wrocławskiej odbyła się kolejna edycja akademii przedszkolaka. Dzieci pod okiem trenerów Lechii Dzierżoniów i Akademii Piłkarskiej Dzierżoniów wykonywały ćwiczenia na specjalnie przygotowanym torze. Akademia rozpoczęła się o godz.16:00 poprzedzona rozgrzewką z zawodnikami Lechii Dzierżoniów. Następnie dzieci wraz z trenerami udały się na tory oraz specjalnie przygotowane mini boisko do gry. To nie koniec atrakcji przygotowanych na ten dzień. Kolejną atrakcją były rzuty karne bronione przez mistrza Polski U10 Kacpra Bolisęgę. 14 czerwca 2014 odbył się drugi etap, na której dzieci otrzymały dyplomy gratulacyjne za udział w akademii, rozdane podczas turnieju im. Kazimierza Górskiego. Wszyscy uczestnicy sobotniej akcji pojadą wraz z rodzicami na mecz Śląska Wrocław. Sponsorami Akademii jest miasto Dzierżoniów oraz Dolnośląski Związek Piłki Nożnej.

Zmiana terminu Mini Mistrzostw przedszkolaków w piłce nożnej

Kategoria: AP Dzierżoniów

Turniej, zaplanowany na 11 czerwca 2014, został przeniesiony na 25 czerwca 2014 z powodu wysokich temperatur. Zapraszamy wszystkich przedszkolaków na turniej w nowym terminie.

 

Trening

Kategoria: AP Dzierżoniów

trening

Impreza integracyjna

Kategoria: AP Dzierżoniów

Zarząd Akademii Piłkarskiej pragnie zaprosić wszystkich rodziców na imprezę integracyjną z okazji rocznicy powstania Akademii. Impreza odbędzie się  21.06.2014r sobota, Osir – Gril, początek godzina 18.00.

Wpisowe 20 zł od osoby, szczegółowe informację oraz zapisy i wpłaty u trenera Michała.