Archiwum miesięczne Wrzesień 2014

„Wokół Nas”

Kategoria: AP Dzierżoniów

Firma Provident poprzez akcje „wokół nas” wspiera różnego rodzaju inicjatywy społeczne, Akademia Piłkarska Dzierżoniów została zakwalifikowana do grona stowarzyszeń, które zostały objęte wsparciem finansowym na zakup sprzętu sportowego dla dzieci uczestniczących w treningach piłki nożnej. Środki zostały przeznaczone na zakup dwóch kompletów strojów meczowych oraz zakup trenażerów; piłek, pachołków, bramek, itp.

Dziękujemy za wsparcie naszej inicjatywy i witamy w gronie naszych partnerów.

PODSUMOWANIE PIERWSZEGO ROKU DZIAŁALNOŚCI STOWARZYSZENIA AKADEMIA PIŁKARSKA DZIERŻONIÓW

Kategoria: AP Dzierżoniów

Akademia Piłkarska Dzierżoniów pierwszego września 2014 roku obchodziła swoje pierwsze urodziny! Za nami rok wytężonej i obfitej pracy, która przynosi coraz więcej efektów.

Sukcesy zawdzięczamy:
– zrealizowanym 156 jednostkom treningowym, w których uczestniczyło wielu młodych adeptów piłki nożnej. W zajęciach systematycznie bierze udział ponad trzydzieścioro dzieci,
– podziałowi dzieci na dwie grupy: niebieską-młodszą dla chłopców urodzonych w roku 2008 i młodszych oraz starszą-czerwoną dla dzieci z roku 2007,
– uczestnictwu Akademii w sześciu turniejach, w tym jednym międzynarodowym w Czechach.
– rozegraniu kilku meczów sparingowych,
– dzięki organizacji turniejów: dwukrotnie przedszkolaków (edycja zimowa i jesienna) oraz turnieju z okazji roku istnienia naszego stowarzyszenia,
– wprowadzeniu dziesięciopunktowej skali oceniania za obecność, zachowanie i postawę na zajęciach oraz klasyfikację medalową dla najgrzeczniejszych i regularnie uczęszczających na zajęcia chłopców w danym miesiącu,
– zakupowi dla każdego zawodnika dwóch kompletów strojów piłkarskich (czerwonego oraz niebieskiego), a także piłki, bidonu, dresu, plecaka oraz czapki.

Trenerzy w Akademii skupiali się nie tylko na treningach sportowych ale również na wychowaniu chłopców. Promowali poprawne zachowania, wdrażali nawyki zdrowego żywienia – czego przykładem był wykład z okazji dnia wody, a także motywowali dzieci do aktywnego uczestnictwa w treningu i dobrego zachowania podczas zajęć oraz w domu.

Wszystko to było i jest możliwe dzięki zaangażowaniu rodziców, którzy aktywnie uczestniczyli w funkcjonowaniu szkółki, za co im serdecznie dziękujemy.
Podziękowania składamy także instytucjom, firmom i osobom, bez których wsparcia działalność Stowarzyszenia Akademia Piłkarska Dzierżoniów była by znacznie uboższa. Dziękujemy więc URZĘDOWI MIASTA DZIERŻONIÓW oraz STAROSTWU POWIATOWEMU W DZIERŻONIOWIE za pomoc i wsparcie finansowe przy organizacji między innymi turnieju przedszkolaków, a także sponsorom: FIRMIE JUMAR, STASZYŃSKA, ARTE, BROEN, MYJNI RĘCZNEJ PAWŁA ANDRUSZKIEWICZA, KANCELARII ADWOKACKIEJ PAWEŁ SOBASZEK, JAKO SPORT ORAZ PORTALOWI DOBA.

Życzymy sobie aby kolejny rok był jeszcze lepszy od poprzedniego. Mamy nadzieję że w rozwoju Akademii pomoże nam trzeci trener, który zasili szeregi naszego stowarzyszenia i liczymy na dalszą owocną współpracę dla dobra naszych podopiecznych.

Kadra na turniej w Dzierżoniowie 14 września 2014

Kategoria: AP Dzierżoniów

Grupa młodsza (2008-2009)

1. Adamski Grzegorz
2. Bieńkowski Piotr
3. Falkowski Hubert
4. Falkowski Patryk
5. Gierat Patryk
6. Ruberto Francesco
7. Walenda Filip
8. Wawrzynowicz Chrystian
9. Wiśniewski Oskar
10. Zawada Jakub

Grupa starsza (2007)

1. Izbiński Dawid
2. Jednoróg Bronisław
3. Kuzik Aleks
4. Latacz Michał
5. Majda Maciej
6. Mierzejewski Jan
7. Paczkowski Dawid
8. Piwko Szymon
9. Świąc Stefan
10. Żłobicki Marcin

ZBIÓRKA 9:15 OSIR KOŁO WIATY

Turniej rocznika 2007 oraz 2008 i młodsi

Kategoria: AP Dzierżoniów

14 września 2014 na obiektach Dzierżoniowskiego OSiR-u odbędzie się turniej dla dzieci rocznika 2007 oraz 2008 i młodsi. Turniej organizowany jest przez Akademie Piłkarską Dzierżoniów, która organizowała m.in.  Mistrzostwa Przedszkolaków. W turnieju wezmą udział drużyny AKS Strzegom, Pogoń Pieszyce oraz Gryf Świdnica. Dla każdego uczestnika czekają nagrody niespodzianki. Zapraszamy!!

Impreza integracyjna

Kategoria: AP Dzierżoniów

Zarząd Akademii Piłkarskiej Dzierżoniów pragnie zaprosić wszystkich członków stowarzyszenia, rodziców, działaczy oraz wszystkie osoby związane z Akademią na imprezę integracyjną, która odbędzie się w sobotę 11 października o godzinie 18.00, OSiR – Grill. Wpisowe 20 zł od osoby, proszę o potwierdzenie uczestnictwa w imprezie.