Archiwum miesięczne Kwiecień 2015

Majówka w Wirkach

Kategoria: AP Dzierżoniów

majówka_wirki

Walne sprawozdawcze za rok 2014

Kategoria: AP Dzierżoniów

W piątek 24.04.2015 r. odbyło się pierwsze walne zebranie sprawozdawcze zarządu Akademii Piłkarskiej Dzierżoniów za rok 2014. Prezes Akademii przedstawił sprawozdanie z działalności oraz sprawozdanie finansowe za rok 2014, następnie została przedstawiona wizja i plany na rok 2015.

Członkowie stowarzyszenia przyjęli oba sprawozdania oraz udzielili absolutorium zarządowi Akademii Piłkarskiej Dzierżoniów.

 

Sprawozdanie Finansowe za rok 2014

Bilans za rok 2014

Rachunek wyników za rok 2014

Turniej w Ząbkowicach Śląskich

Kategoria: AP Dzierżoniów

18 kwietnia w Ząbkowicach Śląskich na hali słonecznej przy ul. Powstańców Warszawskich odbył się turniej piłki nożnej dla dzieci urodzonych w roczniku 2008-2009. W turnieju tym nie mogło zabraknąć chłopców z Akademii Piłkarskiej Dzierżoniów, którzy rozegrali swoje spotkania z rówieśnikami z takich klubów jak UKS Bielawa, Orlik Ząbkowice Śląskie I Orlik Ząbkowice Śląskie II. Turniej obfitował w dużą ilość goli i dobrą zabawę dzięki której na twarzy każdego zawodnika gościł uśmiech. Nasi chłopcy spisali się na medal i po strzeleniu dużej ilości goli otrzymali pamiątkowe medale, puchar oraz dyplom. Słowa uznania należą się całej drużynie, a także rodzicom za wspaniały doping i zaangażowanie. Kolejne rozgrywki już niebawem trzymamy kciuki.:)

Zebranie walne sprawozdawcze

Kategoria: AP Dzierżoniów

Zarząd Akademii Piłkarskiej Dzierżoniów zaprasza członków stowarzyszenia na zebranie walne sprawozdawcze za rok 2014, które odbędzie się 24 kwietnia w piątek o godzinie 18.30 w małej salce przy Szkole Podstawowej nr 9.

Wesołych Świąt

Kategoria: AP Dzierżoniów

kartka wielkanocna na internet