Archiwum miesięczne Czerwiec 2015

Lista uczestników IV Akademii Przedszkolaka 2015

Kategoria: AP Dzierżoniów

Aleksander Dudek
Oskar Wiśniewski
Mateusz Pietrewicz
Kacper Wiśniewski
Lena Majecka
Błażej Sater
Miron Piróg
Tomasz Lisiecki
albert Ochman
Kuba Wyligała
Sebastian Bartman
Chrystian Wawrzynowicz
Mateusz Janowski
Daniel Kowalski
Filip Zwierzyna
Alan Wyligała
Grzegorz Kądzioła
Dawid Hohoł
Aleksander Bronowicki
Antoni Bronowicki
Michał Włodara
Hubert Klimkiewicz
Sebastian Księżyk
Jakub Watras
Aleksander Kuzik
Francesco Ruberto
Maciej Majda

PODSUMOWANIE II MISTRZOSTW PRZEDSZKOLAKÓW 2015

Kategoria: AP Dzierżoniów

W piątek 19 czerwca 2015 roku odbył się II Mistrzostwa Przedszkolaków w piłce nożnej, turniej zorganizowany był przez Akademię Piłkarską Dzierżoniów.

Dzięki współpracy Akademii z MZKS Lechia Dzierżoniów oraz przy wsparciu finansowemu Gminy Miejskiej Dzierżoniów oraz Gimnazjum nr 1 w Dzierżoniowie.

W zawodach wzięli udział przedstawiciele i przedstawicielki ośmiu przedszkoli z powiatu dzierżoniowskiego. Mecze odbywały się na dwóch boiskach według systemu „każdy z każdym”, drużyny składały się z dziesięciu reprezentantów przedszkola z podziałem na dwie piątki, każdy zawodnik grał w takami samym wymiarze czasowym. Podczas meczów wpadło wiele goli po akcjach indywidualnych i zespołowych, było również wiele momentów radości, które zostały uwiecznione na zdjęciach i filmie, zapraszamy na stronę Akademii aby je przeglądnąć.

Każdy z zawodników i zawodniczek dostał posiłek w postaci soku, banana, jabłka oraz słodką kanapkę – batonik, aby uzupełnić zasoby energetyczne po wysiłku i zabawie na boisku. Warto podkreślić, że wszystkie dzieci otrzymały złote medale za zwycięstwo, ponieważ każdy maluch był wygranym. Ponadto wszystkie drużyny otrzymały piłki do trenowania i grania oraz pamiątkowe puchary i proporczyki z herbem Miasta Dzierżoniowa i Akademii Piłkarskiej Dzierżoniów.

Celem turnieju było propagowanie wśród najmłodszych aktywnego spędzania czasu wolnego oraz zdrowego stylu życia, a ideą rywalizacji była dobra zabawa, radość, uśmiech i zadowolenie każdego uczestnika, i każdej uczestniczki. W turnieju nie było rywalizacji o miejsca i zwycięstwo, gdyż organizatorom zależało, by zachęcić dzieci do dalszego rozwoju sportowego – jest on tak samo ważny jak rozwój intelektualny.

Uczestnictwo w zorganizowanych zajęciach sportowych, treningach oraz imprezach sportowych daje przede wszystkim świetną możliwość bezpiecznego rozwoju fizycznego oraz spożytkowania dużych zasobów energetycznych u dzieci. Ponadto taka forma rekreacji uczy dyscypliny, pracy w grupie, odpowiedzialności, samodzielności, a przy okazji wpaja nawyk zdrowego stylu życia, zdrowego odżywiania oraz aktywnego spędzania wolnego czasu.

Akademia Piłkarska Dzierżoniów pragnie podziękować wszystkim uczestnikom za udział i dobrą zabawę oraz świetne kibicowanie i doping małym piłkarzom, i piłkarkom. Mamy nadzieję że spotkamy się przynajmniej w takim samym gronie na kolejnej edycji turnieju przedszkolaków :):):)

Akademia Piłkarska Dzierżoniów szczególne podziękowania składa:

Gminie Miejskiej Dzierżoniów za sfinansowanie organizacji turnieju oraz Gimnazjum nr 1 w Dzierżoniowie za dofinansowanie oraz pomoc w zorganizowaniu imprezy.

 

Uczestnicy:

Publiczne Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy w Dzierżoniowie

Przedszkole Publiczne nr 7 w Dzierżoniowie

Przedszkole Publiczne nr 2 w Dzierżoniowie

Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuszynie

Przedszkole Publiczne nr 3 „Pod Topolą”’ w Dzierżoniowie

Przedszkole Publiczne nr 2 w Pieszycach

Przedszkole Publiczne „Na Akacjowym Wzgórzu” w Łagiewnikach

Niepubliczne Przedszkole „Szóstka”

Zapraszamy na naszą stronę www.akademiapilkarskadzierzoniow.pl do galerii zdjęć oraz na treningi piłkarskie.

Do zobaczenia w na kolejnym turnieju i zapraszamy na treningi piłki nożnej do Akademii Piłkarskiej Dzierżoniów.

Mistrzostwa Przedszkolaków 2015

Kategoria: AP Dzierżoniów

Proporczyki

Kategoria: AP Dzierżoniów

Akademia Piłkarska Dzierżoniów oferuje swoim kibicom, uczestnikom treningów proporczyki z logiem i herbem. Proporczyki są do nabycia u trenera, koszt 22 zł. Zapraszamy również do naszego sklepu.

Nowe stroje treningowe

Kategoria: AP Dzierżoniów

Akademia ma nowe stroje treningowe w kolorze żółtym to już trzeci komplet strojów treningowych, dzięki temu nasi zawodnicy mogą trenować na każdym treningu w innym kolorze stroju w naszych barwach; niebieskich, czerwonych i żółtych. Za wsparcie przy zakupie trzeciego kompletu dziękujemy firmie TOP TALENT.

Akademia Przedszkolaka 2015

Kategoria: AP Dzierżoniów

 

 

Letni obóz piłkarski 18-21.08.2015

Kategoria: AP Dzierżoniów

Akademia Piłkarska Dzierżoniów organizuje letni obóz piłkarski w terminie 18-21.08.2015. Obóz odbędzie się w Dzierżoniowie na boiskach Osir-u natomiast bazą noclegową będzie Dama Pik.

Program obozu przewiduje:
– wykwalifikowana kadra trenerów i opiekunów,
– 3 treningi dziennie (piłka nożna, trening funkcjonalny),  

– 1 godzina języka angielskiego dziennie,
– basen po treningach,
– każdy uczestnik dostanie sprzęt sportowy,
Koszt obozu dla zawodników Akademii Piłkarskiej Dzierżoniów 440 zł, natomiast koszt obozu dla zawodników spoza Akademii 550 zł.
Termin zgłaszania zawodników na obóz do 15 czerwca 2015 – do trenera Michała luba na adres e-mail: apdzierzoniow@gmail.com
Liczba miejsc ograniczona 30 uczestników !!! 

Trening pokazowy

Kategoria: AP Dzierżoniów

Mistrzostwa Przedszkolaków 2015

Kategoria: AP Dzierżoniów

Plakat Mistrzostw Przedszkolaków

Akademia Piłkarska Dzierżoniów będzie organizatorem
II Mistrzostw Przedszkolaków 2015 w piłce nożnej,
który odbędzie się 19.06.2015 r. w Dzierżonowie,
w hali sportowej OSIR, ul. Strumykowa 1.

W imprezie udział wezmą reprezentanci 10 przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z Powiatu Dzierżoniowskiego – każda placówka wystawi reprezentację składającą się z dziesięciu uczestników.

Dzieci nie będą rywalizowały ani o wynik, ani o miejsce na podium. Wszystkie dzieci które wezmą udział w zabawie zwyciężą! Każdy uczestnik dostanie od organizatora złoty medal, a przedszkole lub oddział otrzyma piłki do trenowania.

Głównym celem turnieju jest promocja piłki nożnej oraz aktywnego spędzania czasu wolnego przez dzieci. Szczególnie atrakcyjną aktywność fizyczną oferuje Państwu i Państwa dzieciom Akademia Piłkarska Dzierżoniów – profesjonalne treningi piłkarskie, na które serdecznie zapraszamy.

Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są e-mailowo: apdzierzoniow@gmail.com

lub telefonicznie: 604 562 153.

Organizator:

  • Akademia Piłkarska Dzierżoniów

Finansują:

  • Urząd Miasta Dzierżoniów,
  • Akademia Piłkarska Dzierżoniów,
  • Gimnazjum nr 1 w Dzierżoniowie.

Do pobrania:

KARTA ZGŁOSZENIOWA NA MISTRZOSTWA PRZEDSZKOLAKÓW 2015

REGULAMIN MISTRZOSTW PRZEDSZKOLAKÓW 2015