Archiwum miesięczne Marzec 2016

Witamy nowego sponsora Akademii Piłkarskiej Dzierżoniów Firmę Mr. Endi

Kategoria: AP Dzierżoniów

Mr. Endi to przedsiębiorstwo z szerokim zakresem działalności : od prostych prac porządkowych, takich jak sprzątanie mieszkań, porządkowanie po remontach, przygotowywanie domków letniskowych, pranie dywanów, wykładzin i tapicerki, mycie okien, witryn sklepowych i przeszkleń poprzez porządkowanie i pielęgnację grobów, aż do prac utrzymania czystości na terenie biur, magazynów i hal produkcyjnych. Zapraszamy na stronę http://mrendi.pl/home oraz do korzystania z usług firmy.

Dziękujemy za wsparcie naszej inicjatywy pracy z dziećmi oraz nawiązanie współpracy.

Wesołych Świąt życzy Zarząd Akademii Piłkarskiej Dzierżoniów

Kategoria: AP Dzierżoniów

zyczenia_wielkanoc

Prezentacja nowych strojów

Kategoria: AP Dzierżoniów

Akademia_pilkarska 136

III Powiatowy Turniej Przedszkolaków 2016

Kategoria: AP Dzierżoniów

Akademia Piłkarska Dzierżoniów będzie organizatorem
III Powiatowego Turnieju Przedszkolaków 2016 w piłce nożnej,
który odbędzie się 15.04.2016 r. w Dzierżonowie,
w hali sportowej OSIR, ul. Strumykowa 1.

W imprezie udział wezmą reprezentanci 10 przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z Powiatu Dzierżoniowskiego – każda placówka wystawi reprezentację składającą się z dziesięciu uczestników.

Dzieci nie będą rywalizowały ani o wynik, ani o miejsce na podium. Wszystkie dzieci które wezmą udział w zabawie zwyciężą! Każdy uczestnik dostanie od organizatora złoty medal, a przedszkole lub oddział otrzyma piłki do trenowania.

Głównym celem turnieju jest promocja piłki nożnej oraz aktywnego spędzania czasu wolnego przez dzieci. Szczególnie atrakcyjną aktywność fizyczną oferuje Państwu i Państwa dzieciom Akademia Piłkarska Dzierżoniów – profesjonalne treningi piłkarskie, na które serdecznie zapraszamy.

Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są e-mailowo: apdzierzoniow@gmail.com
lub telefonicznie: 604 562 153.

Organizator:

  • Akademia Piłkarska Dzierżoniów.

Finansują:

  • Powiat Dzierżoniów;
  • Urząd Miasta Dzierżoniów;
  • Akademia Piłkarska Dzierżoniów.

Link do filmu z ostatniego Turnieju Przedszkolaków 2015r:

http://akademiapilkarskadzierzoniow.pl/?page_id=570

Zapraszamy na naszą stronę www.akademiapilkarskadzierzoniow.pl

Plakat - powiatowy turniej przedszkolaków

Prezentacja nowych strojów

Kategoria: AP Dzierżoniów

Na piątkowym treningu 26.02.2016r zostały zaprezentowane nowe stroje Akademii Piłkarskiej Dzierżoniów. Zawodnicy dostali profesjonalny komplet strojów STRIKER, które zostały zakupione dzięki dotacji z Gminy Miejskiej Dzierżoniów oraz wsparciu sponsorów: Firmie Staszyńska Bramy oraz TECHNOTEX. Podczas prezentacji gośćmi reprezentującymi Urząd Miasta oraz sponsorów byli: Zastępca Burmistrza Pan Andrzej Bolisega, Pani Magdalena Staszyńska oraz Pani Edyta Tomkiewicz.

W treningu wzięły udział wszystkie grupy szkoleniowe z Akademii Piłkarskiej Dzierżoniów oraz reprezentanci z oddziału w Lutomi, co łącznie dało 50 uczestników.

Zarząd wraz z wszystkimi uczestnikami zajęć, rodzicami oraz z całym środowiskiem związanym z Akademią Piłkarską Dzierżoniów, pragnie podziękować Gminie Miejskiej Dzierżoniów oraz sponsorom: Firmie Staszyńska Bramy oraz TECHNOTEX za wsparcie naszej pracy i działalności. DZIĘKUJEMY 😉
Zdjęcia wykonała firma Photo-Fabryka, zapraszamy na stronę oraz do galerii http://photo-fabryka.pl/galerie