Archiwum miesięczne Kwiecień 2016

III POWIATOWY TURNIEJ PRZEDSZKOLAKÓW 2016

Kategoria: AP Dzierżoniów

Obóz letni

Kategoria: AP Dzierżoniów

Od  18 do 23 lipca Akademia Piłkarska organizuje Obóz Letni. Obejmuje on dzieci z roczników 2006, 07, 08, 09, 10. Obóz odbędzie się na obiektach Osir-u w Dzierżoniowie. Zajęcia będą prowadzone dwa razy dziennie przez wykwalifikowaną kadrę trenerska. Poza treningami uczestnicy będą korzystać z basenu odkrytego.
Nocleg i pełne wyżywienie zapewni nam hotel Osir.
Całkowity koszt obozu wynosi 650,00 zł
Zapisy przyjmujemy do 30 kwietnia, poprzez zgłoszenie na adres e mail : apdzierzoniow@gmail.com oraz wpłatę na konto zaliczki w wysokości 200 zł.
Liczba miejsc ograniczona – 35!!!
Obóz letni

PODSUMOWANIE III POWIATOWEGO TURNIEJU PRZEDSZKOLAKÓW 2016

Kategoria: AP Dzierżoniów

W piątek 15 kwietnia, odbył się III Powiatowy Turniej Przedszkolaków, zorganizowany przez Akademię Piłkarską Dzierżoniów.

Dzięki współpracy Akademii z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie oraz przy wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie i Gminy Miejskiej Dzierżoniów. W zawodach wzięli udział przedstawiciele i przedstawicielki dziesięciu przedszkoli z powiatu dzierżoniowskiego. Każdy ze 100 zawodników i zawodniczek dostał posiłek w postaci soku, banana oraz słodką kanapkę – batonik, aby uzupełnić zasoby energetyczne po wysiłku i zabawie na boisku. Warto podkreślić, że wszystkie dzieci otrzymały złote medale za zwycięstwo, ponieważ każdy maluch był wygranym.

Celem turnieju było propagowanie wśród najmłodszych aktywnego spędzania czasu wolnego oraz zdrowego stylu życia, a ideą rywalizacji była dobra zabawa, radość, uśmiech i zadowolenie każdego uczestnika, i każdej uczestniczki. W turnieju nie było rywalizacji o miejsca i zwycięstwo, gdyż organizatorom zależało, by zachęcić dzieci do dalszego rozwoju sportowego – jest on tak samo ważny jak rozwój intelektualny.

Uczestnictwo w zorganizowanych zajęciach sportowych, treningach oraz imprezach sportowych daje przede wszystkim świetną możliwość bezpiecznego rozwoju fizycznego oraz spożytkowania dużych zasobów energetycznych u dzieci. Ponadto taka forma rekreacji uczy dyscypliny, pracy w grupie, odpowiedzialności, samodzielności, a przy okazji wpaja nawyk zdrowego stylu życia, zdrowego odżywiania oraz aktywnego spędzania wolnego czasu.

Akademia Piłkarska Dzierżoniów pragnie podziękować wszystkim uczestnikom za udział i dobrą zabawę oraz świetne kibicowanie i doping małym piłkarzom, i piłkarkom. Mamy nadzieję że spotkamy się przynajmniej w takim samym gronie na kolejnej edycji turnieju :):):)

Akademia Piłkarska Dzierżoniów szczególne podziękowania składa sponsorom: Starostwu Powiatowemu w Dzierżoniowie i Gminie Miejskiej Dzierżoniów za dofinansowanie organizacji turnieju oraz Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie za pomoc w zorganizowaniu imprezy.

Uczestnicy:

Publiczne Przedszkole „Na Akacjowym Wzgórzu” w Łagiewnikach
Publiczne Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy w Dzierżoniowie
Niepubliczne Przedszkole nr 4 w Dzierżoniowie
Publiczne Przedszkole nr 7 w Dzierżoniowie
Niepubliczne Przedszkole „Słoneczna Piątka” w Dzierżoniowie
Publiczne Przedszkole nr 2 w Dzierżoniowie
Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuszynie
Publiczne Przedszkole nr 3 „Pod Topolą”’ w Dzierżoniowie
Niepubliczna Szkoła Podstawowa z oddziałami Przedszkolnymi w Pieszycach.
Niepubliczne Przedszkole Promujące Zdrowie „Szóstka” w Dzierżoniowie

Zapraszamy na naszą stronę www.akademiapilkarskadzierzoniow.pl do galerii zdjęć oraz na treningi piłkarskie.

Do zobaczenia …