Archiwum miesięczne Lipiec 2016

Obóz Letni 2016

Kategoria: AP Dzierżoniów

Akademia Piłkarska Dzierżoniów organizowała obóz letni – piłkarski w Dzierżoniowie na obiektach OSiR-u Dzierżoniów. Zgrupowanie trwało pięć dni od 18 do 23 lipca 2016r. Plan Szkoleniowy obejmował treningi na boisku (dwa razy dziennie), trening funkcjonalny na hali, zajęcia i zabawy integracyjne oraz zajęcia na basenie odkrytym. Zajęcia odbywały się z podziałem na grupy 6-8 osobowe, kadra trenerska składała się z czterech trenerów. Podczas zgrupowania odbyły się trzy jednostki treningowe dla bramkarzy.

Obóz sportowy 18-23.07.2016

Kategoria: AP Dzierżoniów

Zbiórka o godzinie 11.00 w poniedziałek 18 lipca, przy recepcji Hotelu Osir Dzierżoniów. Zgrupowanie kończy się 23 lipca w sobotę o godzinie 12.30.

Zawodnik powinien mieć ze sobą:

– dokumenty: karta kwalifikacyjna, karta zdrowia,
– stroje do trenowania: żółty, czerwony, niebieski,
– dres klubowy lub swój,
– bidon, czapkę z daszkiem,
– obuwie do trenowania na hali i na boisku,
– klapki, ręcznik na basen.

Turniej rocznika 2007 w Bielawie

Kategoria: AP Dzierżoniów

W piątek 1 lipca odbył się turniej na Orliku w Bielawie. Uczestniczyło w nim 6 drużyn podzielonych na dwie grupy. Początek turnieju był dla nas nie pomyślny. Doznaliśmy porażki 1-4 ale szybko wyciągnęliśmy wnioski i w kolejnych trzech meczach odnieśliśmy zwycięstwa. W finale zrewanżowaliśmy się drożynie TMS Suchy Las I za wynik z pierwszego meczu. W turnieju towarzyszyło nam wiele emocji i ładnych akcji w wykonaniu naszych zawodników. Ukoronowaniem był gol zdobyty w finale na 2 : 1 przez Bronisława Jednoroga.

Drużyna rozegrała cztery mecze zdobywając 12 goli, tracąc 7.

 

Skład:

Michał Łysoń, Dawid Paczkowski, Dawid Kuzyk, Bronisław Jednoróg, Michał Latach, Łukasz Malawski, Artur Hnatiuk, Michał Włodara, Kamiński Wiktor.

 

Wyniki naszych meczów:

AP Dzierżoniów – TMS I Suchy Las 1:4

Latacz

AP Dzierżoniów – Unia Złoty Stok 5:0

Hnatiuk, Wiaderny x 2, Kamiński, Malawski

AP Dzierżoniów – UKS Bielawa 4:2

Malawski x 2, Latacz, Wiaderny

Finał

AP Dzierżoniów – TMS I Suchy Las 2:1

Wiaderny, Jednoróg