Archiwum miesięczne Sierpień 2017

Letnie obozy organizowane przez AP Dzierżoniów

Kategoria: AP Dzierżoniów

W sierpniu 2017 roku Akademia Piłkarska Dzierżoniów była organizatorem dwóch obozów sportowych w Jarocinie 7-12.08.2017 oraz w Dzierżoniowie 21-25.08.2017. W obu zgrupowaniach wzięło udział 60 uczestników i uczestniczek trenujących piłkę nożną oraz akrobatykę sportową. Oba wyjazdy były skrupulatnie i profesjonalnie zaplanowane a kadra wykazała się pełnym zaangażowaniem w realizację założeń i planu zgrupowania.
Uczestnicy obozu spisali się na medal i każdy dostał nagrodę z udział w obozie w postaci medalu. Dzieci podczas obozu nauczyły się samodzielności, odpowiedzialności, koleżeństwa oraz rywalizacji sportowej podczas zajęć sportowych. W programie było dużo zabaw integracyjnych oraz zajęcia prowadzone przez Panią Magdalenę Czykietę, przyszłego magistra psychologi. Podczas których dzieci pracowały nad odwagą, komunikacją oraz poznawaniem siebie nawzajem, mocnych i słabych stron charakteru.
Kadra trenerska:
Krystian Sota – kierownik obozu, trener, opiekun
Dawid Bednarek – trener, opiekun
Szymon Karecki – trener, opiekun
Agnieszka Drozdek – trenerka, opiekunka
Magdalena Czykieta – psycholog, opiekunka.

Obozy były dofinansowane przez Urząd Miasta Dzierżoniów oraz przez sponsorów: Firmę Rainar, Cooper Standard, Broen S.A.

Dziękujemy za wsparcie letnich obozów

 

IV Memoriał im. Mirosława Lipińskiego w Pieszycach

Kategoria: AP Dzierżoniów

26 sierpnia odbył się turniej dla roczników 2007 oraz 2009, w którym wzięły udział dwie drużyny Akademii Piłkarskiej Dzierżoniów.
W roczniku 2007 rywalizowało 6 drużyn, natomiast w roczniku 2009 rywalizowało 9 drużyn. Nasze drużyny zaprezentowały się dobrze i osiągnęły następujące wyniki:
Drużyna rocznika 2007 zajęła 2 miejsce 🙂 (4 zwycięstwa, 1 remis), o pierwszym miejscu zdecydowały strzelone bramki…
Drużyna rocznika 2009 zajęła 4 miejsce w turnieju.
Skład rocznika 2007:
Damian Rosada, Dawid Kuzyk, MIchał Latacz, Oliwier Zagajewski, Gracjan Borkowski, Michał Lysoń, Wiktor Kamiński, Kryspin Pliszka, Wiktor Walatek.
Wyniki:
AP Dzierżoniów – Lechia Dzierżoniów 1-1 O.Zagajewski
AP Dzierżoniów – Zagłębie Wałbrzych 4-1 W.Kamiński, M.Latacz, W.Kamiński, G.Borkowski
AP Dzierżoniów – AP Campions Oława 1-0 Ł.Malawski
AP Dzierżoniów – UKS Bielawianka Bielawa 2-1 O.Zagajewski, M.Latacz
AP Dzierżoniów – Pogoń Pieszyce 3-1 O.Zagajewski, Ł.Malawski, Ł.Malawski
Cieszy postęp w umiejętnościach indywidualnych oraz w grze zespołowej, gra w obronie i ataku. Kolejne mecze i turnieje są przed nami, teraz przygotowania do imprezy „Dzierżoniów CUP 2017”

Trening Pokazowy Akademia Piłkarska Dzierżoniów oraz Treningi Piłki Nożnej i Akrobatyki Sportowej

Kategoria: AP Dzierżoniów

Akademia Piłkarska Dzierżoniów zaprasza dzieci na treningi: Piłki Nożnej oraz Akrobatyki Sportowej.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie i naszym fanpage na Facebooku:

Trening w obiektywie

Kategoria: AP Dzierżoniów

PKN Orlen sponsorem AP Dzierżoniów :-) !!!

Kategoria: AP Dzierżoniów

Akademia Piłkarska Dzierżoniów pozyskała nowego sponsora i jest nim PKN Orlen, który jest jedną z największych korporacji przemysłu naftowego w Europie Środkowo-Wschodniej. Zajmujemy się przerobem ropy naftowej na benzyny bezołowiowe, olej napędowy, olej opałowy, paliwo lotnicze, tworzywa sztuczne i wyroby petrochemiczne.

Zarządzamy siedmioma rafineriami w Polsce, Czechach i na Litwie. Zintegrowany kompleks rafineryjno – petrochemiczny w Płocku zaliczany jest do najnowocześniejszych i najefektywniejszych tego typu obiektów w Europie.

Dzięki temu, że Akademia Piłkarska Dzierżoniów uczestniczy w programie lojalnościowym CASHBACK WORD i może wydawać swoje karty lojalnościowej. PKN ORLEN może być sponsorem AP Dzierżoniów ale również Twoim!

 Jak to możliwe?

Każdy uczestnik programu może wyrobić kartę zakupową – przed płatniczą Orlen dzięki, której PKN ORLEN stanie się sponsorem Akademii Piłkarskiej Dzierżoniów. Po użyciu karty, ORLEN przeleje 1% od każdego zakupu na konto stowarzyszenia 🙂 w skali globalnej będzie to spore dodatkowe źródło finansowania naszych działań związanych z realizowaniem celów statutowych.

Osoba wykonująca to działanie sama zyskuje 2% zwrotu pieniędzy na swoje konto od każdego dokonanego zakupu kartą Orlen:-)… Dzięki temu że zaangażujemy trochę swojego czasu wszyscy na tym zyskujemy!!!

Wspieraj Akademię Piłkarską Dzierżoniów i Oszczędzaj Pieniądze na tym co i tak robisz na co dzień.

Przykład:

Tankujemy w miesiącu za 300-500 zł, jak to może przekładać się na wsparcie AP Dzierżoniów i własne oszczędności:

300 x 1% = 3 zł trafia na konto AP Dzierżoniów 🙂
300 x 2% = 6 zł trafia na Twoje konto 🙂
500 x 1% = 5 zł trafia na konto AP Dzierżoniów 🙂
500 x 2% = 10 zł trafia na Twoje konto 🙂

W skali roku i przy założeniu, że 100 osób zarejestruje się do programu CASHBACK WORD i wyrobi kartę lojalnościową AP Dzierżoniów, będzie to bardzo dobry sponsor dla naszych zawodników:

 

300 x 1% = 3 zł x 100 osób = 300 zł x 12 miesięcy = 3600 zł. 🙂
500 x 1% = 5 zł x 100 osób = 500 zł x 12 miesięcy = 6000 zł. 🙂

 

Za kwotę od 3000 zł do 6000 zł można:

– utrzymać siedzibę Akademii Piłkarskiej Dzierżoniów co podniesie jakość funkcjonowania
– zakupić komplet bramek aluminiowych 5x2m
– zakupić nowy komplet strojów do grania, dla wszystkich zawodników AP Dzierżoniów

 

Aby wspierać AP Dzierżoniów należy:
Wypełnij formularz i wyślij na adres e-mail: apdzierzoniow@gmail.com zostanie wysłany do Ciebie link z możliwością rejestracji i wprowadzenia Twoich danych.

Kontakt:
e-mail: apdzierzoniow@gmail.com
telefon: 604562153

ProTrainUp dostęp dla rodziców i zawodników

Kategoria: AP Dzierżoniów

ProTrainUp dostęp dla rodziców i zawodników.

Akademia Piłkarska Dzierżoniów informuje naszych rodziców i zawodników o możliwości dostępu do programu Protrainup.

Do czego mają dostęp rodzice i zawodnicy?

Rodzic otrzymuje wgląd do statystyk, obecności i wyników testów swojego dziecka. Dzięki temu jest w stanie na bieżąco monitorować postępy w karierze jego podopiecznego. Po każdym sezonie zawodnikowi generowana jest jego indywidualna karta osiągnięć i statystyk w klubie. Dzięki temu zawodnik wchodzi w profesjonalną karierę piłkarską z pełną historią swoich dotychczasowych osiągnięć.

Dodatkowo będzie dostępna aplikacja na telefon, która jeszcze bardziej poprawi komunikację między trenerami, rodzicami i zawodnikami. Ponieważ w prosty sposób będą dostępne informacje o treningach, meczach, turniejach i ewentualnych zmianach, które zdarzają się w trakcie sezonu.

Każdy, kto chce uzyskać dostęp do programu, musi dokonać wpłaty na konto Akademii 50 zł z dopiskiem „Dostęp do Protrainup”. Opłata jest za 12 miesięcy. Po dokonaniu wpłaty zostanie wydany hasło z dostępem do programu.

 

Przerwa wakacyjna

Kategoria: AP Dzierżoniów

W terminie od 10 do 23 lipca 2017 roku będzie przerwa w treningach piłki nożnej oraz akrobatyki sportowej. Od 24 lipca wznawiamy treningi według obowiązującego harmonogramu.
Życzymy udanych wakacji