Archiwum miesięczne Kwiecień 2019

Deichmann Cup 2019

Kategoria: AP Dzierżoniów

W niedzielny poranek 28 kwietnia zaczynamy zmagania w tegorocznej edycji Minimistrzostw Deichmann Cup. Gramy trzy mecze i odnosimy 3 zwycięstwa, strzelając 21⚽️❗️ goli i tracąc 4.

❗😍❗SALONY FRYZJERSKIE MICHAŁ MROSZCZAK BEAUTY&SPA❗😍❗

😍SALONY FRYZJERSKIE MICHAŁ MROSZCZAK BEAUTY&SPA😍nowym partnerem Akademii Piłkarskiej Dzierżoniów
Twój sportowy i elegancki wizerunek w pełni profesjonalnie wykreują mistrzowie urody Salonu! 💄💋💄💋💄💋

3-1 39 min. Tomasz Borowski⚽️, Michał Latacz

Początek meczu to mała drzemka, której towarzyszył tylko jeden błąd, w 8 minucie tracimy bramkę na 0-1… Zmieniamy ekspresowo nastawienie, nasi zawodnicy budzą się czego szybkim efektem są strzały w światło bramki przeciwnika, która jest strzeżona przez rosłego i skutecznego bramkarza… który swoja postawą zdecydowanie motywuje do lepszej gry. Pojawienie się na boisku Natana, Dawida oraz Bronka mocno ożywiło naszą grę w ofensywie oraz uspokoiło grę w defensywie. W ostatniej akcji pierwszej połowy prawym skrzydłem z piłką pomknął Szymon Makowski, dośrodkował w pole karne przeciwnika, jednak bramkarz, który wyszedł i próbował chwycić piłkę, popełnia błąd i wypuszcza futbolówkę, do której szybko dobiegł Natan Krzyczmonik i GOOOOOL 1-1 ⚽️❗️❗️❗️
Wyrównany koniec pierwszej połowy.
W przerwie motywacja, korekta taktyki i ruszamy💪❗️
Pierwsza akcja, szybka wymiana podań. Malaś wbiega z piłką w pole karne i wystawia piłkę Kuzykowi, który pakuje ją do siatki ⚽️👏💪❗️2-1 ❗️❗️❗️ Kopia akcji z poprzedniego meczu…
Stwarzamy jeszcze kilka ciekawych akcji i po jednej z nich Natan silnym strzałem z dystansu trafia w poprzeczkę… piłka odbija się od podłoża linii bramkowej… Szkoda, bo było blisko. Jednak co się odwlecze to nie uciecze.
I tak w 39 minucie Tomek Borowski strzela bramkę na 3-1 i tym samym ustala wynik końcowy.
Brawo za charakter, walkę do końca oraz za konsekwencję w realizacji zadań.

Skład:
Michał Janowicz, Damian Rosada,
Wojciech Siekierka, Oliwier Zagajewski, Maciej Moczerad, Szymon Makowski, Kamil Grzelak, Łukasz Malawski, Jan Mierzejewski, Tomasz Borowski, Gracjan Borkowski, Dominik Orawiec, Natan Krzyczmonik, Filip Mastalerz, Dawid Kuzyk, Bronisław Jednoróg, Michał Latacz.

Michał Janowicz, Damian Rosada
Szymon Makowski, Michał Latacz, Wojciech Siekierka, Oliwier Zagajewski, Kamil Grzelak, Jan Mierzejewski, Łukasz Malawski, Tomasz Borowski, Bronisław Jednoróg, Maciej Moczerad, Dawid Kuzyk, Gracjan Borkowski, Filip Mastalerz.

AP Dzierżoniów – UKS Gryf Świdnica 3-0 ⚽️⚽️⚽️
W pierwszej kolejce ligi nasz zespół spotkał się z drużyną UKS GRYF ŚWIDNICA.Tak jak sądziliśmy, zapowiadał się dobry mecz…😉
Nasz team od początku dominował i starał się narzucić swój styl gry co przełożyło się na zdobycie 3 goli ❗️❗️❗️
Wynik otworzył kapitan naszej drużyny- Łukasz Malawski po indywidualnej akcji i strzale z dystansu ⚽️👏 i pierwsza połowa kończy się prowadzeniem 1-0, choć pod koniec pierwszej połowy przeciwnik stworzył sobie jedną sytuację do zdobycia bramki po rzucie wolnym, ale na naszym posterunku czuwał na szczęście ROSSI👏👏👏
Drugą połowę zaczynamy równie ambitnie i ruszamy mocno do ataku i już po dwóch minutach oraz kapitalnej akcji i klepie Kamila z Łukaszem, piłkę do bramki pakuje Miler Tomek Borowski⚽️👏💪❗️
który nie oszczędza emocji kibicom i w 40 minucie meczu, tym razem z karnego, strzela trzeciego gola dla zespołu ⚽️👏
Udane granie i zadowalająca wygrana 😁😁😁
Skład:
Damian Rosada, Michał Janowicz, Dawid Kuzyk, Michał Latacz, Wojciech Siekierka, Oliwier Zagajewski, Kamil Grzelak, Maciej Moczerad, Łukasz Malawski⚽️ 2x asysta, Tomasz Borowski⚽️⚽️, Dominik Orawiec, Bronisław Jednoróg, Jan Mierzejewski, Szymon Makowski, Gracjan Borkowski, Filip Mastalerz.
Już w sobotę gramy z Polonią Stal Świdnica na boisku w Bolesławicach, start o godzinie 10.40, zbiórka 9.50.
Zapraszamy!!!
Wielkie emocje zapewniamy!🤯🙃
Link do wyników i tabeli:

Nowy sprzęt sportowy

Dzięki wsparciu naszych sponsorów i darczyńców na murawę wjechał dziś nowy sprzęt sportowy!😁💪🥅🥅🥅
Wyczekiwane bramki zaliczyły pierwsze gole a zawodnicy już nie mogą doczekać się treningu!🙃😉⚽🥅
Dziękujemy za wsparcie i możliwość tak szybkiego i prężnego rozwoju Klubu✌😎
AP! DZIERŻONIÓW!

SREBRO APD NA OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU SPORTINI CUP`19 W KRAKOWIE!

Nadeszła wiosna a wraz z nią tradycyjnie już dla zawodników Akademii Piłkarskiej Dzierżoniów udział w ogólnopolskim, weekendowym turnieju Sportini Cup w Skotnikach, do którego przygotowywali się całą zimę.
Piłkarze rocznika 2007 APD w tym roku przeszli samych siebie i dzięki realizacji założeń techniczno-taktycznych, sumiennych treningów zdobyli 2 miejsce!!! Pomogła także rewelacyjna atmosfera w szatni, gdzie rządzi trener Krystian Sota. 🙂
Sobota była dniem odrobiny relaksu i zwiedzania pięknego Wieliczki i Krakowa, które przywitały Akademię wspaniałą pogodą a dopiero później rozgrywek z zespołami takimi jak Wisła Kraków, Granat Skarżysko, AP Żyrardów, ASP Wisłoka Dębica czy Wisła Czarny Dunajec. Udało się wygrać 2 pojedynki, natomiast pozostałe przegrane przeanalizowaliśmy, nanieśliśmy korekty co do gry, by w niedzielę solidnie się zrewanżować. Tak też się stało!
W niedzielę wprost triumfowaliśmy na boiskach, wygrywając mecz za meczem a wygranym nie było końca. Ustąpiliśmy tylko zwycięstwa Białej Gwieździe, który strzelił nam 3 gole.
Czapki z głów od Akademii Piłkarskiej Dzierżoniów i ogromne brawa!
Bramkarzem ogólnopolskiego turnieju został nasz Mistrz obrony -Damian Rosada!!!
Zawody w Krakowie możemy zatem zaliczyć do bardzo udanych i nieskromnie ogłosić, że jesteśmy z siebie bardzo dumni! 🙂