Archiwum miesięczne Styczeń 2020

❗️SPORTOWY NEWS❗️

Kategoria: AP Dzierżoniów

TOMASZ IDZIAK trenerem w AP DZIERŻONIÓW❗️⚽️🔥😁

Trener Tomasz Idziak to wykwalifikowany coach posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w takich klubach jak Polonia Stal Świdnica i Gryf Świdnica. Były zawodnik Klubu Piłkarskiego Górnik Wałbrzych i Polonia Sparta Świdnica, aktualnie posiadający licencję UEFA A😁
Znana osobowość w świdnickim środowisku sportowym a dzięki współpracy z naszym klubem z pewnością i w dzierżoniowskim. Wymagający, ale wyrozumiały nauczyciel piłki nożnej z rewelacyjnym podejściem do dzieci i młodzieży i ogromnym sportowym sercem, o czym sami Państwo się przekonają 😍
Akademia Piłkarska Dzierżoniów przez długi czas prowadziła rozmowy i negocjaje dotyczące nawiązania współpracy z trenerem i jesteśmy bardzo zadowoleni, że trener zdecydował się na długofalowe i intensywne połączenie sił w szkoleniu naszych zawodników💪⚽️🤗
Życzymy trenerowi Tomaszowi wielu sukcesów sportowych i zadowolenia z podopiecznych oraz zawsze takiego uśmiechu jak na zdjęciu!😁⚽️🏆

AP Dzierżoniów❗️

⚽Gold Game Cup 2020🎖

Kategoria: AP Dzierżoniów

czyli zmagania, zwycięstwa i doświadczenia AP Dzierżoniów na wrocławskich boiskach!

💪Rocznik 2007- ZŁOTO 🥇i 5+!
Weekendowe granie we Wrocławiu rozpoczęły z samego rana w sobotę dwie drużyny z rocznika 2007 i DZIAŁO SIĘ!!!
Nasi piłkarze pokazali klasę, mimo tego, że oba zespoły zagrały w okrojonych składach, ponieważ nie wszyscy mogli być.
Ekipa czerwonych od początku do samego końca walczyła na 100% a dzięki zaangażowaniu i grze zespołowej bez problemu dotarli na sam szczyt po złoto!🏆❗️🥇💪
7 meczy, 7 zwycięstw💪
Stosunek bramek 62-10 💪
MVP Turnieju – Dawid Kuzyk🦹‍♂️❗️
MVP Drużyny – Natan Krzyczmonik 🦸‍♂️❗️

Równie dobrze pokazała się żółta ekipa 2007, która rozegrała solidne zawody i nie szczędziła przeciwników, zasługując co najmniej na brąz. Tym razem jednak dostali 5+ i dużą motywację na kolejny turniej.🏋
7 meczy, 4 zwycięstw, 3 porażki
Stosunek bramek 19-49
MVP Drużyny – Oliwier Zagajewski 🦸‍♂️❗️

Klasyfikacja końcowa:
1. Akademia Piłkarska Dzierżoniów I🥇
2. AP Reis Konin I
3. WKS Śląsk Wrocław II
4. …
5. Akademia Piłkarska Dzierżoniów I

Wyniki:
AP Dzierżoniów I – AP Dzierżoniów II 12-3
AP Dzierżoniów I – WKS Śląsk Wrocław I 9-1
AP Dzierżoniów II – WKS Śląsk Wrocław II 0-6
AP Dzierżoniów I – AP Reissa Konin I 4-2
AP Dzierżoniów II – AP Reissa Konin II 5-2
AP Dzierżoniów I – AP Reissa Konin II 8-1
AP Dzierżoniów II – GAP Ślęza Borów 8-4
AP Dzierżoniów I – GAP Ślęza Borów 17-0
AP Dzierżoniów II – Kania Gostyń 6-2
AP Dzierżoniów I – WKS Śląsk Wrocław II 2-1
AP Dzierżoniów II – WKS Śląsk Wrocław I 0-10
AP Dzierżoniów I – Kania Gostyń 10-2
AP Dzierżoniów II – AP Reissa Konin I 12-1

AP Dzierżoniów I
Damian Rosada 4⚽️ 3 🅰️
Kamil Grzelak 10⚽️ 12🅰️
Dawid Kuzyk 14 ⚽️, 5🅰️
Bronisław Jednoróg 3 ⚽️, 3🅰️
Natan Krzyczmonik 18 ⚽️, 4 🅰️
Gracjan Borkowski 12 ⚽️, 5 🅰️
1 gol samobójczy
Trener: Krystian Sota

AP Dzierżoniów II
Dominik Orawiec, Jan Mierzejewski 5 G, 2 🅰️
Szymon Makowski 4 ⚽️, 2 🅰️
Oliwier Zagajewski 2 ⚽️, 3 🅰️
Artur Hnatiuk 6 ⚽️, 1 🅰️
Filip Mastalerz 2⚽️
Tomasz Borowski
Trener: Krystian Sota

👉Rocznik 2009 czyli GRA LEPSZA NIŻ WYNIK!

Zespół 2009 przystąpił do rozgrywek z ambicjami i chęcią gry o najwyższą stawkę…
Zawodnicy starali się realizować zadania indywidualne oraz taktyczne i były momenty, w których grali naprawdę solidną piłkę. Ostatecznie znaleźli się na końcu klasyfikacji, co nie jest budującą sytuacją, ale czasem trzeba doświadczyć takiej lekcji pokory, żeby dostać mega zastrzyk motywacji do lepszej pracy. Mamy potencjał i umiejętności, które jeszcze wykorzystamy!🤗

Skład:
Igor Ostrowski, Chrystian Wawrzynowicz, 3 ⚽️, Aleksander Bronowicki, Alan Ochota 2 ⚽️, Damian Witemberg, Kacper Babiak, Emil Sopiarz, Jakub Janik 2 ⚽️.
Trener- Krystian Sota

Rocznik 2008, czyli zapracowany BRĄZ!🥉🏆💪❗️

Team 2008 to ambitna, waleczna drużyna, która również pozytywnie zaprezentowała się i była bliska zagrania w finale turnieju ponieważ w meczu półfinałowym dwa razy wychodziliśmy na prowadzenie z MKS Parasol Wrocław 1-0 i 2-1 .Nie zdołaliśmy utrzymać prowadzenia i ostatecznie ulegliśmy przeciwnikom 2-5. O 3 miejsca nie mogliśmy odpuścić! W walce spotkaliśmy się z drużyną UKS Marcinowice i już na samym początku zrobiliśmy mocne wejście i już w 5 sekundzie gry wyszliśmy na prowadzenie 1-0 ,kontrolując całe spotkanie do końca i wygrywając 3-0.❗️
Brąz i brawa dla nas! Od trenera również!😉

10 meczy, 7 zwycięstw, 1 remis, 2 porażki
Stosunek bramek 41-18⚽️
MVP drużyny: Atrur Hniatiuk 🦹‍♂️❗️
Najlepszy bramkarz turnieju: Dawid Hohoł 🦹‍♂️❗️
Brawa dla drużyny za ambitna grę!!!👏👏

Klasyfikacja drużyny:
1. Polonia Nysa I
2. MKS Parasol Wrocław I
3. Akademia Piłkarska Dzierżoniów
4. UKS Marcinowice

Wyniki:
AP Dzierżoniów – AMP Bolesławiec 8-0
AP Dzierżoniów – WKS Śląsk Wrocław I 2-2
AP Dzierżoniów – Polonia Nysa I 2-6
AP Dzierżoniów – MKS Parasol Wrocław II 6-1
AP Dzierżoniów – Piast Żerniki 10-0
AP Dzierżoniów – Ślęza Wrocław II 3-2
AP Dzierżoniów – Orangje Konin 3-1
Półfinał:
AP Dzierżoniów – MKS Parasol Wrocław 2-5
Mecz o 3 miejsce:
AP Dzierżoniów – UKS Marcinowice 3-0

Skład:
Dawid Hohoł 2 🅰️, Wiktor Walatek 3 ⚽️, 3 🅰️, Kryspin Pliszka 8 ⚽️, 1 🅰️, Artur Hnatiuk 13 ⚽️, 7 🅰️, Miłosz Fortuna 8 ⚽️, 4 🅰️, Oskar Wiśniewski 1 ⚽️, Igor Tomas 2 ⚽️, 5 🅰️, Oliwier Wójcik 3 ⚽️, 1 🅰️.
Trener: Krystian Sota

Rocznik 2010 czyli mocna 5, bo MY GRAMY A PRZECIWNIK STRZELA 🤔 …

Tak dosłownie można ująć występ sportowców z 2010… Wszyscy zacięcie walczyli na boiskach i mimo przewagi w utrzymaniu piłki oraz wielu sytuacji na strzelenie do bramki przeciwnika , ostatecznie wielokrotnie rywale gromadzili punkty w rozegranych meczach, nawet w ostatnich sekundach spotkań. Wygraliśmy jednak pojedynek z brązowym zwycięzcą turnieju mocnym wynikiem 4:2!
Turniej pełen paradoksów oraz podpowiedzi do pracy nad koncentracją.😐
10 meczy, 5 zwycięstw, 5 porażek
Stosunek bramek: 25-22
MVP drużyny: Jakub Bohajczuk 🦹‍♂️❗️

Klasyfikacja końcowa:
1. MKS Parasol Wrocław I
2. Forza Wrocław
3. Górnik NM Wałbrzych
4. Profi Academy
5. Akademia Piłkarska Dzierżoniów

Wyniki:
AP Dzierżoniów – MKS Parasol Wrocław II 3-0
AP Dzierżoniów – Strażak Słupia 0-2
AP Dzierżoniów – AP Duda 0-1
AP Dzierżoniów – Ślęza Wrocław 5-1
AP Dzierżoniów – Profi Academy 4-1
AP Dzierżoniów – Górnik NM Wałbrzych 4-2
AP Dzierżoniów – Karkonosze Jelenia Góra 2-3
AP Dzierżoniów – GZ LZS Grodków 4-1
AP Dzierżoniów – Parasol Wrocław I 0-7
AP Dzierżoniów – Forza Wrocław 3-4

Skład:
Kornel Zagajewski 2🅰️, Oskar Papiński 1 ⚽️, 1 🅰️, Jakub Bohajczuk, Tomasz Lisiecki 6 ⚽️, 4 🅰️, Jakub Janik 7 ⚽️, 3 🅰️, Dawid Opaliński 1 ⚽️, 2 🅰️, Igor Ostrowski, Oliwier Satur 5 ⚽️, 2 🅰️, Ksawier Sienkiewicz 1 ⚽️,1 🅰️, Aleksander Żygadło 3 ⚽️.
Trener: Krystian Sota

AP ❗️Dzierżoniów❗️❗️💪

ESTIMA CUP 2020

Kategoria: AP Dzierżoniów

🥉3 MIEJSCE na Estima Cup 2020🔥
U-9, rocznik 2011

Niedziela była kontynuacją rozgrywek rocznika 2011 na turnieju Estima Cup a to dzięki wygranym sobotnim meczom, które zagwarantowały nam 1 miejsce w grupie💪⚽️⚽️
Awansowaliśmy z pierwszego miejsca wprost do złotej grupy i zdecydowanie przystąpiliśmy dziś do kolejnych piłkarskich starć z nadzieją na jeszcze lepsze zaprezentowanie się przed przyjezdnymi kolegami🙂
Niestety na dzień dobry piłkarze z Nowej Rudy strzelili nam o 1 gola więcej, wygrywając mecz, natomiast zawodnicy z Legnicy trafili do naszej bramki 3 razy, pokonując nas, choć wcale nie tak łatwo…😉 Remis z drużyną Olympic Wrocław też nie był szczytem marzeń, ale każdą porażkę przyjęliśmy z pokorą, bo przegrana jest częścią sportowej edukacji i daje bardzo dużo doświadczenia całej drużynie i każdemu zawodnikowi indywidualnie☝️ I zapewne dlatego też kolejny mecz z ekipą z Bumerang Wrocław, którzy ostatecznie zajęli 2 miejsce w całym turnieju, my pokonaliśmy mocnym wynikiem 4:0!
Bardzo dobry turniej, z którego wynieśliśmy wiele cennych lekcji i znaczących rozmów z trenerem🙂
3 miejsce to dobry wynik końcowy na tak dobrze obstawionym turnieju, co potwierdza również nagroda dla NAJLEPSZEGO BRAMKARZA, którą na dowód świetnych interwencji, parad i zdolności piłkarskich, dostał Kornel Zagajewski!🥅🏆
BRAWO Kornel👏⚽️
Brawa dla naszych rodziców-kibiców, którzy licznie i fenomenalnie wspierali swój klub z trybun i byli ogromnym wsparciem dla swoich WIELKICH piłkarzy!😍⚽️👏

Organizatorom Estima Cup dedykujemy złoty medal za rewelacyjną organizację i obstawę turnieju i serdecznie dziękujemy za zaproszenie!🏆👍

Klasyfikacja końcowa:
🥇 FA Legnica
🥈 AP Bumerang Wrocław
🥉 AP Dzierżoniów💪
4️⃣ Olimpic Wrocław I
5️⃣ AP Champions Nowa Ruda
6️⃣ RS Trójmiasto

Wyniki:

AP Dzierżoniów – AP Champions Nowa Ruda 2-3
AP Dzierżoniów – FA Legnica 1-3
AP Dzierżoniów – Olympic Wrocław 2-2
AP Dzierżoniów – AP Bumerang Wrocław 4-0
AP Dzierżoniów – RS Trójmiasto 3-2

Skład:
Kornel Zagajewski, Jakub Bohajczuk⚽️🅰️ Ksawier Sienkiewicz⚽️⚽️⚽️🅰️ Tomasz Lisiecki ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️🅰️🅰️🅰️ Aleksander Żygadło ⚽️🅰️ Dawid Opaliński, Kacper Bawoł ⚽️ Mikołaj Borkowski, Oliwier Sikorski, Filip Zdolski, Samuel Poznański.
Trener: Krystian Sota

AP❗️ Dzierżoniów❗️❗️