Archiwum miesięczne Kwiecień 2020

Życzenia Wielkanocne

Kategoria: AP Dzierżoniów

🐣🌹🐑Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY NAJLEPSZE ŻYCZENIA OD ZARZĄDU I TRENERÓW Akademia Piłkarska Dzierżoniów🌹🐣
W tych wyjątkowych okolicznościach, postanowiliśmy dotrzeć do wszystkich jak najbliżej i najmocniej, dlatego zapraszamy do odsłuchania życzeń☺️😍

https://tiny.pl/7qdnb

https://tiny.pl/7qdkf

💛❤️💙Drodzy Rodzice

Kategoria: AP Dzierżoniów

Sytuacja epidemiologiczna w kraju jest wciąż ciężka i nadal wiele kwestii stoi pod wielkim znakiem zapytania. Okoliczności, w których znalazło się stowarzyszenie są również skomplikowane i ważące na dotychczasowej działalności. Jak bardzo byśmy chcieli to niestety, ale w chwili obecnej, nie wiemy jak długo przyjdzie nam tkwić w tym przeżyciu i jak wszystko się potoczy. Rozumiemy jednak sytuację, w której znajdują się także Państwo oraz towarzyszącą temu niepewność.
Próbując ustalić bezpieczne rozwiązanie zarówno dla stowarzyszenia jak i dla Państwa, a przede wszystkim dla naszych sportowców, na dzień dzisiejszy przedstawiamy następujący plan działania:

⚽️ Składki członkowskie za udział podopiecznych w zajęciach w miesiącu kwietniu pozostają bez zmian.
W przypadku informacji o wydłużeniu kwarantanny a tym samym braku możliwości realizacji zajęć, decyzjach dotyczących płatności kolejnych składek oraz rozwiązaniach problemów, będziemy informować na bieżąco.
⚽️ Zobowiązujemy się do odrobienia zajęć, które nie odbyły się z racji kwarantanny.
⚽️ Zostaje anulowana dwutygodniowa przerwa podczas wakacji w miesiącu lipcu na rzecz treningów.
⚽️ W okresie wakacji kontynuowane będą weekendowe treningi pt.” Sportowe soboty”.
⚽️ Zgodnie z planem, realizowany jest proces wymiany strojów sportowych dla naszych zawodników, które otrzymają po powrocie.
⚽️Trenerzy są w trakcie opracowywania planu treningowego dla zawodników.

Prosimy o dalszą wyrozumiałość, cierpliwość i wsparcie stowarzyszenia w tych niepewnych dla nas wszystkich czasach. Państwa doping w tym bardzo trudnym “meczu” z bezlitosnym przeciwnikiem jest nam dziś potrzebny jak nigdy dotąd… Nam i trenerom, którzy są podstawą działalności klubu i dla wielu z Państwa pociech wzorcami i autorytetami na codzień. Trenerzy w tej chwili stracą nie tylko źródło dochodów, ale również kontakt ze “swoimi “ sportowcami i możliwość realizacji i dzielenia z nimi swoich pasji. Przecież to oni ich wspierali na każdym treningu, motywowali, pchali do działania, ukierunkowywali na edukację i opiekowali podczas turniejów czy obozów gdy brakowało sił na treningu czy zapadał zmrok i spod poduszki cichutko zakradała się tęsknota za domem…😞🥰 Koronawirus robi nam dziś mały test lojalności do swoich nauczycieli i klubu…Wspominając wspólne sportowe imprezy, Dzień Dziecka czy szalone Andrzejki…Sięgając ku pamięci niejednej ciężkiej walce stoczonej na niejednym boisku, prosimy, zawalczcie równie silni dziś z nami i pokonajmy wszystkie przeciwności jako JEDEN KLUB z wielkim sportowym sercem!💛❤️💙⚽️

Dbajcie Państwo o siebie i naszych piłkarzy
i do zobaczenia na zielonej murawie już niebawem!💚⚽️

Ze sportowymi pozdrowieniami:

Zarząd Stowarzyszenia Akademia Piłkarska Dzierżoniów