Liga ORLIKA 2017/2018

Kategoria: AP Dzierżoniów

W sobotę 9 września ruszyła Liga Orlika, organizowana przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Wałbrzychu. Rozgrywki będą odbywać się w soboty na zasadzie turniejów, zgłoszone drużyny zostały podzielone na grupy po 5 zespołów. Nasza drużyna rywalizuje z drużynami: UKS Lechia Dzierżoniów I, UKS Dzierżoniów II, UKS Bielawianka Bielawa I, UKS Bielawianka Bielawa II.
Nasza drużyna rozegrała 4 mecze, odnosząc 3 zwycięstwa i 1 porażkę.
Skład:
Damian Rosada, Michał Łysoń, Łukasz Malawski, Michał Latacz, Gracjan Borkowski, Artur Hnatiuk, Dawid Kuzyk, Natan Krzyczmonik, Jan Mierzejewski, Oliwier Zagajewski, Wiktor Kamiński, Bronisław Jednoróg.
Trener: Krystian Sota, Marcin Sota

Wyniki:
AP Dzierżoniów – UKS Lechia Dzierżoniów I 1-0 W. Kamiński
AP Dzierżoniów – UKS Lechia Dzierżoniów II 4-0 J. Mierzejewski, G. Borkowski,
W. Kamiński x2
AP Dzierżoniów – UKS Bielawianka Bielawa II 1-2 W. Kamiński
AP Dzierżoniów – UKS Bielawianka Bielawa I 1-0 N. Krzyczmonik