Deichmann Cup 2018

Kategoria: AP Dzierżoniów

15 kwietnia 2018 roku rozpoczęły się ponownie krajowe rozgrywki Deichmann Cup 2018 – Minimistrzostwa. Rywalizacja toczy się w czterech kategoriach wiekowych U-7 rocznik 2010, U-9 rocznik 2009, U-11 rocznik 2007 oraz U-13 rocznik 2005/2006. Każda drużyna reprezentuje kraj biorący udział w tegorocznych Mistrzostwach Świata w Rosji. Turniej został podzielony na Fazę Ligową i Fazę Finałów Miejskich, zaś zwycięzcy finałów miejskich zagrają w finale krajowym, który odbędzie się po raz czwarty w Wałbrzychu.
Akademia Piłkarska Dzierżoniów zgłosiła zespoły w trzech kategoriach wiekowych U-7, U-9 oraz U-10 i wszystkie trzy drużyny będą reprezentować biało -czerwonych barwach POLSKI!!! 🙂
Mocne wejście zrobili najmłodsi akademiccy piłkarze rocznika 2011. Już na starcie uświadomili resztę świata, że przybyli wyłącznie po zwycięstwa, pokazując przy tym spore umiejętności oraz  wielki zapał do gry 🙂
Następnie, w mocno okrojonym składzie, ale z merga mocnym zaangażowaniem, na murawie pojawia się zacięty rocznik 2009 z wieloma umiejętnościami indywidualnymi.
Na zakończenie piłkarze rocznika 2007, do którego należą wszystkie wygrane w trzech meczach za sprawą bardzo dobrej gry 🙂
KATEGORIA U-7

POLSKA – JAMAJKA 3:1
CHORWACJA – ARGENTYNA 1:5
POLSKA – ARGENTYNA 9:1
CHORWACJA – JAMAJKA 0:16
POLSKA – CHORWACJA 17:1
JAMAJKA – ARGENTYNA 4:2

Skład:
Zagajewski Kornel (3 gole), Lisiecki Tomasz (5 goli), Bohajczuk Jakub (5 goli), Sienkiewicz Ksawier (5 goli), Żygadło Aleksander (2 gole), Jach Kacper (2 gole), Poznański Samuel (1 gol), Raszewski Hubert (1 gol), Borkowski Mikołaj (1 gol), Opaliński Dawid (1 gol), Milnerowicz Tomasz, Zadrożny Mikołaj, Cebula Aleksander, Chyliński Natan (1 gol), Zdołali Filip.
Trener: Szymon Karecki

KATEGORIA U-9

FRANCJA – PORTUGALIA 0:2
AUSTRIA – CHORWACJA 15:0
BELGIA – JAMAJKA 7:0
ANGLIA – NIGERIA 0:2

IRLANDIA – POLSKA 7:0
PARAGWAJ – HISZPANIA 0:14
DANIA – ARGENTYNA 0:12
SENEGAL – FINLANDIA 12:0

FRANCJA – BELGIA 3:1
AUSTRIA – NIGERIA 8:1
ANGLIA – CHORWACJA 0:4
PORTUGALIA – JAMAJKA 3:0

IRLANDIA – HISZPANIA 3:1
POLSKA – PARAGWAJ 11:0
DANIA – FINLANDIA 3:3
ARGENTYNA – SENEGAL 2:4

FRANCJA – NIGERIA 2:0
ANGLIA – PORTUGALIA 0:7
AUSTRIA – BELGIA 6:4
CHORWACJA – JAMAJKA 1:9

IRLANDIA – FINLANDIA 14:0
POLSKA – SENEGAL 2:3
PARAGWAJ – ARGENTYNA 0:7
HISZPANIA – DANIA 17:1

PORTUGALIA – POLSKA 2:2

Skład:
Filip Cekała, Michał Włodara (3 gole), Aleksander Tuchorski (3 gole), Mateusz Janowicz (4 gole), Aleksander Bronowicki (1 gol), Chrystian Wawrzynowicz (3gole).
Trener: Szymon Karecki

KATEGRIA U-11

POLSKA – CHORWACJA 4:0
DANIA – AUSTRIA 2:0
PARAGWAJ – FINLANDIA 7:1
FRANCJA – SAN MARINO 4:0

BELGIA – HISZPANIA 0:8
POLSKA – PORTUGALIA 9:0
ARGENTYNA – SENEGAL 5:0
AUSTRIA – CZECHY 1:4

CHORWACJA – DANIA 5:1
PARAGWAJ – FRANCJA 11:0
FINLANDIA – SAN MARINO 0:2
HISZPANIA – ARGENTYNA 2:0

PORTUGALIA – SENEGAL 1:2
CZECHY – BELGIA 1:0
POLSKA – SAN MARINO 6:0
CHORWACJA – FRANCJA 2:2

DANIA – PARAGWAJ 1:8
AUSTRIA – FINLANDIA 0:10
ARGENTYNA – BELGIA 4:0
HISZPANIA – PORTUGALIA 4:0

SENEGAL – CZECHY 0:1
PORTUGALIA – PARAGWAJ 0:6

Skład:
Damian Rosada, Kamil Grzelak (2 gole, 4 asysty), Dawid Kuzyk (5 goli, 2 asysty), Łukasz Malawski (3 gole, 2 asysty), Natan Krzyczmonik (2 gole, 2 asysty), Jan Mierzejewski (3 gole, 1 asysta), Wiktor Walatek (3 gole), Igor Tomas ( 2 asysty), Gracjan Borkowski (1 gol).
Trener; Krystian Sota

POLSKA! Biało Czerwoni!!!