OBÓZ SPORTOWY – Jarocin 2018

Kategoria: AP Dzierżoniów

Ogólne informacje:
Pamiętamy o wpłacie ostatniej raty na obóz.

WYJAZD

8:30 – zbiórka, OSiR Dzierżoniów, ul. Strumykowa 1
9:10 – wyjazd

CO ZABIERAMY:

1. Dokumenty

*Karta uczestnika obozu
*Karta badań
*Dokument tożsamości
*Pomoc medyczna (do pobrania ze strony internetowej)
*Podpisany regulamin (w dniu wyjazdu)

2. Sprzęt

– ręczniki na basen x2 (basen kryty, basen odkryty)
-strój kąpielowy; klapki
-stroje treningowe
-dres; ortalion
-buty do gry; ochraniacze; plecak; bidon
-piłki (roczniki 2007, 2008)
-zeszyt 32 kartk. W kratkę + długopis
-ulubiona książka

3. Dobry humor 😊

NIE BIERZEMY:

– telefonów, tabletów, laptopów,…
-słodyczy na drogę

PODZIAŁ GRUP OBOZOWYCH

Tr. Agnieszka Karecka
Tel. 792-587-111

1. Bekieszczuk Paula
2. Bizoń Dominika
3. Fornalik Julia
4. Iwaszkiewicz Lena
5. Juraszek Anna
6. Kossakowska Ola
7. Kujawa Sara
8. Kuska Julia
9. Markulak Pola
10. Nowak Zuzanna
11. Reformat Ula
12. Szymoniak Paulina
13. Terczyńska Agata
14. Urbańska Karolina
15. Walatek Amelia
16. Warmuz Angelina
17. Zawada Emilia

Tr. Natalia Twardowska
tel. 794-259-629

1. Borzestowska Natalia
2. Cynk Magdalena
3. Gacki Wiktoria
4. Gadzina Malwina
5. Hajduk Ola
6. Kozłowska Malwina
7. Kożuszek-Bobińska Hanna
8. Lis Nadia
9. Makowska Weronika
10. Markowski Jakub
11. Nowacka Zuzanna
12. Połczyńska Nina
13. Romaniuk Kornelia
14. Rosada Wiktoria
15. Sędzimir Wiktoria
16. Solak Milena
17. Szykowna Sophi

Tr. Kamilla Dziagacz-Korzeniewska
tel. 780-1515-33

1. Borkowski Mikołaj
2. Dąbrowski Krzysztof
3. Hołodiuk Sebastian
4. Jach Kacper
5. Komorowicz Jakub
6. Opaliński Dawid
7. Ostrowski Igor
8. Poznański Samuel
9. Raszewski Hubert
10. Sienkiewicz Ksawier
11. Szykowna Sophi PN/AS
12. Szykowny Colin
13. Zadrożny Mikołaj
14. Zdolski Filip
15. Żygadło Aleksander

Tr. Krystian Sota
Tel. 604-562-153

1. Borkowski Gracjan
2. Grzelak Kamil
3. Janowicz Michał
4. Krzyczmonik Natan
5. Kuzyk Dawid
6. Malawski Łukasz
7. Mastalerz Filip
8. Mierzejewski Jan
9. Moczared Maciej
10. Rosada Damian
11. Siekierka Wojciech
12. Walatek Wiktor

Tr. Łukasz Malec
tel. 665-382-051

1. Janowicz Michał
2. Ostrowski Igor
3. Rosada Damian
Tr. Oskar Wajdzik
tel. 732-889-936
1. Makowski Jakub
2. Malawski Jakub
3. Onik Maksymilian
4. Popiel Kacper
5. Styczeń Kacper
6. Styczeń Michał

Tr. Szymon Karecki

1. Babiak Kacper
2. Burzyński Filip
3. Chmiel Fabian
4. Madej Mikołaj
5. Markowski Maciej
6. Rosada Miłosz
7. Rutkowski Błażej
8. Sopiarz Emil
9. Tuchorski Aleksander

Zgoda na udzielenie pomocy medycznej