Podsumowanie pierwszego roku klasy sportowej !

Kategoria: AP Dzierżoniów

Akademia Piłkarska Dzierżoniów funkcjonuje już 5 lat!
Od samego początku głównymi założeniami i celami szkoleniowychmi była edukacja podopiecznych w oparciu o klasy sportowe. Nasze plany udało się z powodzeniem zrealizować a spore doświadczenie w tym aspekcie oraz wiele sukcesów w wychowywaniu młodzieży poprzez sport i łączenie edukacji intelektualnej z psychofizyczną, po raz kolejny przyniosły ponadprzeciętne efekty!
Więcej niż poprawna, a wręcz bardzo dobra współpraca ze szkołą a także trafny dobór doświadczonej kadry nauczycielsko-trenerskiej pozwoliły osiągnąć świetne wyniki wychowawczo – edukacyjne.
Do klasy IV o profilu sportowym – piłka nożna w Szkole Podstawowej nr 9 w Dzierżoniowie uczęszcza 9 naszych zawodników oraz 1 zawodniczka – trenująca akrobatykę sportową. Klasa może się pochwalić nie tylko wynikami w nauce, które na koniec roku szkolnego 2018r średnio wyniosły z ocen 4.85 wraz z opinią z zachowania na poziomie 5.5, ale także fantastycznym rozwojem sportowym.
Uczniowie tych klas to nasze wizytówki, które pokazują wszystkim, że potrafimy skutecznie i profesjonalnie pracować z dziećmi. My natomiast pękamy z dumy, że mamy w swoim klubie tak zdolnych podopiecznych.
Co prawda to dopiero koniec IV klasy i jeszcze długa droga do zakończenia edukacji, ale już teraz są powody do bardzo optymistycznych prognoz na przyszłość.

Gratulujemy wszystkim uczniom oraz rodzicom osiągniętych wyników! Brawo Wy! Gratulacje należą się wychowawcy oraz wszystkim nauczycielom pracującym z naszymi piłkarzami i akrobatkami. Edukacja jest bardzo ważna i jako klub sportowy z pewnością będziemy wspierać i kontrolować ten proces, aby tych sukcesów w życiu naszych adeptów było jak najwięcej.
W nadchodzącym roku szkolnym życzymy wszystkim jeszcze większej aktywności fizycznej, zapału i wytrwałości w dążeniu do celu!

„Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.”
Stefan Żeromski

Zapraszamy na treningi Piłki Nożnej oraz Akrobatyki Sportowej.