AP DZIERŻONIÓW CUP 2018

Kategoria: AP Dzierżoniów

Wrzesień to początek roku szkolnego a dla piłkarzy nowy sezon rozgrywek, który Akademia Piłkarska rozpoczęła i ukoronowała w dniach 15-16 września, organizując po raz drugi turniej DZIERŻONIÓW CUP 2018. Rangę sportowemu wydarzeniu nadała spora ilość kategorii wiekowych – 6 ( U-6, U-7, U-8, U-9, U-10, U-11) oraz 29 drużyn, które przybywając także z daleka, chętnie zgłosiły się do rywalizacji, zrzeszając tym samym 316 zawodników. Kibice w emocjonujących spotkaniach byli świadkami aż 316 goli a w słonecznej przerwie podziwiali pokazy ogromnych umiejętności akrobatek z sekcji Akrobatyki Sportowej przynależącej do Akademii Piłkarskiej Dzierżoniów.
Podczas uroczystości rozpoczęcia oraz zakończenia turnieju zaszczycił nas swoją obecnością reprezentant naszego miasta- wiceburmistrz Andrzej Bolisęga, który nie tylko wręczał nagrody i tytuły, ale także wspomógł nas finansowo i przede wszystkim, świetnie bawił się z nami, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.
Podziękowania chcielibyśmy także skierować w stronę Prezesa Okręgowego Związku Piłki Nożnej -Dariusza Stachurskiego- za wsparcie poprzez użyczenie bramek …Panie Prezesie … wielkie, sportowe DZIĘKUJEMY!
Dobrze wiedzieć, że czeka na nas pomocna dłoń 🙂
Nie mniejsze DZIĘKUJEMY! krzyczymy wprost do Świdnicy, do zaprzyjaźnionego klubu UKS Gryf Świdnica, który także użyczył nam niezbędnego sprzętu oraz wszystkim pozostałym klubom za nieoczekiwanie chętny udział w piłkarskiej imprezie.
Sparta Dzierżoniów, AP Duda, Polonia- Stal Świdnica, Górnik Nowe Miasto, Chrobry Głogów, Górnik Polkowice, UKS Gryf Świdnica, FA Wałbrzych, Górnik Nowe Miasto, UKS Lechia Dzierżoniów – rewelacyjnie było się z wami spotkać, rywalizować i gościć na naszej murawie 🙂
Zapraszamy ponownie i do zobaczenia w kolejnych starciach! 😉

Poniżej przedstawiamy relację z piłkarskiego weekendu i naszych zdobytych pucharów 😀