Okręgowa Liga Młodzika APD w dobrym stylu

Kategoria: AP Dzierżoniów

W lidze walczymy! W lidze wygrywamy! W tej lidze III miejsce mamy!
Dziś rozegraliśmy ostatnią kolejkę rundy jesiennej w Okręgowej Lidze Młodzika, w której podjęliśmy KS Piławiankę Piławę Górną. W meczu wyjazdowym odnieśliśmy miażdżące zwycięstwo w bardzo dobrym stylu. Nasi zawodnicy starali się realizować zadania taktyczne, co przynosiło zamierzone efekty w postaci utrzymywania się przy piłce, stwarzania sobie sytuacji pod bramką przeciwnika i co najważniejsze – wyeliminowanie zagrożenia pod naszą bramką. Dzięki realizacji założeń drużynę KS Piławiankę pozostawiliśmy bez najmniejszych możliwości uzyskania choćby honorowego trafienia, natomiast nasi reprezentanci spisali się na 5:-) 5 solidnych goli!
Debiut w Okręgowej Lidze Młodzika możemy zaliczyć do zdecydowanie udanych, a zakończenie rundy jesiennej podsumowujemy na duży plus. Z gry prezentowaliśmy się z meczu na mecz coraz lepiej, realizowaliśmy założone cele szkoleniowe przed rundą, które zawierały głównie zadania taktyczno – techniczne, grę na spalone oraz współpracę zawodników w grze 9v9 na większym boisku. Mieliśmy swój gorszy moment w rozgrywka, który należy odnotować na półmetku w 3, 4 i 5 kolejki, w których zgubiliśmy punkty. Jednak szybko wyciągnęliśmy wnioski i wróciliśmy na właściwy poziom skutecznej gry. Okres jesienny kończymy na 3 miejscu ze stosunkiem bramek 40:12, co daje nam najskuteczniejszy atak w rozgrywkach! Brawo My! :-). Posiadamy 4 punkty straty do lidera, ale na wiosnę mamy ambitny plan odrobić zaległości.
Przerwę w rozgrywkach zamierzamy intensywnie przepracować na zimowym obozie oraz podczas rywalizacji w licznych turniejach halowych. Płynie w nas akademicka krew… piłkarska krew! 😀 Przypominamy również, że runda jesienna nie opierała się wyłącznie na rozgrywkach ligowych, ale także na udziale w międzyczasie w wielu turniejach, w których odnieśliśmy dwa duże sukcesy:
SILESIAN AUTUMN CUP – I miejsce!!!
Dzierżóniów CUP 2018 – II miejsce !!!
….. DRUŻYNO!…..DOBRA ROBOTA!!! 😀
Skład:
Damian Rosada, Michał Janowicz, Gracjan Borkowski, Kamil Grzelak, Natan Krzyczmonik, Łukasz Malawski, Jan Mierzejewski, Maciej Moczerad, Wojciech Siekierka, Wiktor Walatek, Tomasz Borowski, Artur Hnatiuk, Bronisław Jednoróg, Dawid Kuzyk, Michał Latacz, Filip Mastalerz, Błażej Rutkowski, Oliwer Zagajewski.
Trener: Krystian Sota
KS Piławianka Piława Górna – Akademia Piłkarska Dzierżóniów 0-5
0-1 9 min. K. Grzelak, asysta M.Moczerad
0-2 12 min. Ł.Malawski
0-3 20 min. Ł.Malawski, asysta N.Krzyczmonik
0-4 41 min. Ł.Malawski, asysta B.Rutkowski
0-5 58 min. N.Krzyczmonik, asysta D.Kuzyk

Już za tydzień 11.11.2018 gramy w turnieju Gryf Cup 2018 dla rocznika 2007, Zawiszów, ul. Galla Anonima 1 a, 13.00-18.00

Zapraszamy!
Będzie się działo 😉
KrsSota