ZŁOTO dla AP Dzierżoniów- NIEPOKONANI -Gryf Cup 2018 !!!🔝🔥🏆

Kategoria: AP Dzierżoniów

W w ramach cyklu jesiennych rozgrywek- w niedzielę 11 listopada- został rozegrany turniej dla rocznika 2007 Gryf Cup 2018. Piłkarska impreza odbyła się standardowo w Świdnicy na sali sportowej na Zawiszowie a do rywalizacji zgłosiło się siedem ekip: UKS Gryf Świdnica I, UKS Gryf Świdnica II, AP Champions Nowa Ruda, Błyskawica Szewce, AP Orlik Łagiewniki oraz 2 niezmiennie głodne wygranej zespoły- Akademia Piłkarska Dzierżoniów I i Akademia Piłkarska Dzierżoniów II grając w jedne grupie według systemu „każdy z każdym” , zatem do rozegrania było 6 spotkań po 11 minut.
Nasz klub wystawia 2 drużyny 🔝💪 dając zawodnikom możliwość grania i pokazania w większym zakresie swoich umiejętności trenerowi i pełnym trybunom 🙂 Szanse na pokazanie swoich zdolności dostało także trzech zawodników z rocznika 2008, którzy swoją postawą dali o sobie znać na turnieju!
Obie ekipy pokazały się z dobrej strony zajmując I oraz IV miejsce. 🔝🔥💪🔝
Drużyna mistrzów turnieju zaprezentowała swoje umiejętności indywidualne oraz grę zespołową! Wiele kombinacyjnych akcji zakończonych zdobytymi golami lub oddaniem strzału do bramki przeciwnika niesamowicie cieszyły trenera a jeszcze bardziej powtarzalność w skutecznej grze🔝.
Efektem dobrej gry zespołu mistrzów były aż dwie nagrody indywidualne dla:
Damiana Rosada – Najlepszy Bramkarz Turnieju!🔝👏
Natana Krzyczmonik – Najlepszy Strzelec Turnieju! 🔝👏
Brawa za zaangażowanie i wytrwałość podczas treningów- efekty są widoczne gołym okiem i nic nie cieszy bardziej niż złoto na piersi, okrzyki i oklaski kibiców i rodziców👏
Niepokonani i Niepodlegli w takie święto mogą być tyko zawodnicy Akademii Piłkarskiej Dzierżoniów!!! 💪🔥
Wyniki:
AP Dzierżoniów II – AP Orlik Łagiewniki – 1-0
AP Dzierżoniów I – AP Champions Nowa Ruda 0-0
AP Dzierżoniów II – UKS Gryf Świdnica II 0-2
AP Dzierżoniów I – UKS Gryf Świdnica I 3-1
AP Dzierżoniów II – AP Champions Nowa Ruda 0-2
AP Dzierżoniów I – AP Orlik Łagiewniki 3-0
AP Dzierżoniów II – AP Dzierżoniów I 1-2
AP Dzierżoniów I – Błyskawica Szewce 1-0
AP Dzierżoniów II – Błyskawica Szewce 2-1
AP Dzierżoniów I – UKS Gryf Świdnica II 0-0
AP Dzierżoniów II – UKS Gryf Świdnica 2-1
Drużyna żółtych – I miejsce
Skład:
Damian Rosada (1 asysta), Kamil Grzelak (2 gole, 2 asysty), Dawid Kuzyk, Natan Krzyczmonik (3 gole), Błażej Rutkowski (1 asysta), Oliwier Zagajewski, Andrzejewski Jakub (2 gole), Jan Mierzejewski ( 1 gol, 1 asysta).
Drużyna niebieskich – IV miejsce
Michał Janowicz, Bronisław Jednoróg, Gracjan Borkowski, Wiktor Walatek (2 gole, 1 asysta), Michał Latacz (2 gole, 1 asysta), Tomasz Borowski ( 1 gol), Jakub Małek, Filip Mastalerz, Dominik Orawiec (1 gol).
Trener: Krystian Sota😀