2009 APD PODBIJA ŻARÓW!

Kategoria: AP Dzierżoniów

Powodzenie trenera Michała Mrzygłóda i jego rewelacyjnych piłkarzy nadal trwa a ich ulubionym miejscem na rywalizację i wygrane staje się Żarów. To na żarowskich boiskach w zeszłą sobotę nasz niezawodny coach wraz z podopiecznymi rocznika 2008 obronił tytuł mistrza a tej soboty równie ambitnie przystąpił do walki o złoto z chłopcami rocznika 2009. Ambitnie i skutecznie, bo 10 letni sportowcy pokazali klasę oraz zdumiewające umiejętności pozostałym drużynom.
Co prawda wczesna godzina zawodów wpłynęła dość niekorzystnie na zespół i początek wyglądał dość ospale, ale trener szybko orzeźwił swój team i w meczu z Gryfem Świdnica strzelili 4 bramki, po wcześniejszej drzemce i przegranej. Wygraną w nieprzejednanym półfinale zawdzięczamy naszemu bramkarzowi- Miłoszowi Rosada, który nie dopuścił goli klubu AKS Strzegom do naszej bramki w rzutach karnych.
Nie bez powodu został także BRAMKARZEM TURNIEJU! Brawa dla Rossiego!
Natomiast do zdobycia pierwszego miejsca swoimi trafnymi strzałami przyczynili się: Aleksander Tuchorski, Aleksander Bronowicki, Chrystian Wawrzynowicz oraz Mateusz Janowski!
Brawa dla całej drużyny, która bardzo wyróżniała się na parkiecie tedo dnia i w pełni zasłużenie otrzymała złotą nagrodę:-)
Żarów znów zdobyty!

Wyniki :
AP-Silesia Żarów 3:1 (Tuchorski x2, Włodara)
AP-Głuszyca 3:1 (Włodara, Tuchorski, Wawrzynowicz)
AP-Gryf I 1:2 (Włodara)
AP-Uciechów 1:0 (Bronowicki)

Półfinał
AP-AKS 0:0 (karne 2:1)

Finał
AP-Gryf 1 4:1 (Bronowicki, Tuchorski, Wawrzynowicz, Janowski)

Skład:
Miłosz Rosada, Kacper Babiak, Aleksander Tuchorski, Aleksander Bronowicki, Mateusz Janowski, Michał Włodara, Damian Witemberg, Chrystian Wawrzynowicz , Alan Ochota

Trener: Michał Mrzygłód