IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1

Kategoria: AP Dzierżoniów

AP Dzierżoniów – UKS Gryf Świdnica 3-0 ⚽️⚽️⚽️
W pierwszej kolejce ligi nasz zespół spotkał się z drużyną UKS GRYF ŚWIDNICA.Tak jak sądziliśmy, zapowiadał się dobry mecz…😉
Nasz team od początku dominował i starał się narzucić swój styl gry co przełożyło się na zdobycie 3 goli ❗️❗️❗️
Wynik otworzył kapitan naszej drużyny- Łukasz Malawski po indywidualnej akcji i strzale z dystansu ⚽️👏 i pierwsza połowa kończy się prowadzeniem 1-0, choć pod koniec pierwszej połowy przeciwnik stworzył sobie jedną sytuację do zdobycia bramki po rzucie wolnym, ale na naszym posterunku czuwał na szczęście ROSSI👏👏👏
Drugą połowę zaczynamy równie ambitnie i ruszamy mocno do ataku i już po dwóch minutach oraz kapitalnej akcji i klepie Kamila z Łukaszem, piłkę do bramki pakuje Miler Tomek Borowski⚽️👏💪❗️
który nie oszczędza emocji kibicom i w 40 minucie meczu, tym razem z karnego, strzela trzeciego gola dla zespołu ⚽️👏
Udane granie i zadowalająca wygrana 😁😁😁
Skład:
Damian Rosada, Michał Janowicz, Dawid Kuzyk, Michał Latacz, Wojciech Siekierka, Oliwier Zagajewski, Kamil Grzelak, Maciej Moczerad, Łukasz Malawski⚽️ 2x asysta, Tomasz Borowski⚽️⚽️, Dominik Orawiec, Bronisław Jednoróg, Jan Mierzejewski, Szymon Makowski, Gracjan Borkowski, Filip Mastalerz.
Trener: Krystian Sota
Już w sobotę gramy z Polonią Stal Świdnica na boisku w Bolesławicach, start o godzinie 10.40, zbiórka 9.50.