AP Dzierżoniów – Karolina Jaworzyna Śląska 3-1

0-1 8 min.
1-1 29 min. Natan Krzyczmonik⚽️, Szymon Makowski
2-1 31 min. Dawid Kuzyk⚽️, Łukasz Malawski
3-1 39 min. Tomasz Borowski⚽️, Michał Latacz

Początek meczu to mała drzemka, której towarzyszył tylko jeden błąd, w 8 minucie tracimy bramkę na 0-1… Zmieniamy ekspresowo nastawienie, nasi zawodnicy budzą się czego szybkim efektem są strzały w światło bramki przeciwnika, która jest strzeżona przez rosłego i skutecznego bramkarza… który swoja postawą zdecydowanie motywuje do lepszej gry. Pojawienie się na boisku Natana, Dawida oraz Bronka mocno ożywiło naszą grę w ofensywie oraz uspokoiło grę w defensywie. W ostatniej akcji pierwszej połowy prawym skrzydłem z piłką pomknął Szymon Makowski, dośrodkował w pole karne przeciwnika, jednak bramkarz, który wyszedł i próbował chwycić piłkę, popełnia błąd i wypuszcza futbolówkę, do której szybko dobiegł Natan Krzyczmonik i GOOOOOL 1-1 ⚽️❗️❗️❗️
Wyrównany koniec pierwszej połowy.
W przerwie motywacja, korekta taktyki i ruszamy💪❗️
Pierwsza akcja, szybka wymiana podań. Malaś wbiega z piłką w pole karne i wystawia piłkę Kuzykowi, który pakuje ją do siatki ⚽️👏💪❗️2-1 ❗️❗️❗️ Kopia akcji z poprzedniego meczu…
Stwarzamy jeszcze kilka ciekawych akcji i po jednej z nich Natan silnym strzałem z dystansu trafia w poprzeczkę… piłka odbija się od podłoża linii bramkowej… Szkoda, bo było blisko. Jednak co się odwlecze to nie uciecze.
I tak w 39 minucie Tomek Borowski strzela bramkę na 3-1 i tym samym ustala wynik końcowy.
Brawo za charakter, walkę do końca oraz za konsekwencję w realizacji zadań.