Podsumowanie Rundy Jesiennej Ligi Trampkarza oraz Młodzika 🔝⚽️🥅❗️

Kategoria: AP Dzierżoniów

Gra w obronie jest równie ważna jak gra w ataku, w lidze młodzika po raz kolejny pokazaliśmy solidną grę w defensywie tracąc najmniej bramek w lidze – 10🥅❗️
Z tych 10 straconych na pewno można było ustrzec się przynajmniej 3-4 ale to już jest element do poprawy w grze defensywnej.

Bramkarze🥅🦸‍♂️🦹‍♂️❗️
Obaj bardzo solidnie pracują na każdym treningu z zespołem oraz na treningach bramkarskich z trenerem Łukasz Malec. Efekty są widoczne w meczach ligowych i bez względu który z nich staje między słupkami jest to mocny punkt drużyny❗️❗️

Gra obrońców oraz defensywnych pomocników🦹‍♂️🦸‍♂️❗️
Na skuteczna grę w obronie zawodników z formacji obrony oraz pomocy składają się postawa i gra indywidualna oraz umiejętność współpracy w formacjach. Na wyróżnienie zasłużyli zawodnicy, którzy mają największą skuteczność gry w obronie.

III Liga Okręgowa Młodzika❗️
Kamil Grzelak – defensywny pomocnik lub środkowy obrońca, skuteczny w grze defensywnej ale równie skuteczny w grze ofensywnej 6 goli, 6 asyst. Wysoka frekwencja w treningach, zaangażowanie, waleczność nominują do bycia liderem środka pola❗️
Bronisław Jednoróg – środkowy obrońca lub defensywny, pomocnik solidny i skuteczny gracz w obronie. Zgromadził najwięcej minut w meczach z bloku obrony – 728 min.
Oliwier Zagajewski – środkowy obrońca lub defensywny pomocnik, wystąpił w 13 spotkaniach gromadząc 559 minut na boisku.

IV Liga Okręgowa Trampkarza
Wojciech Siekierka – środkowy obrońca jeden z filarów drużyny trampkarzy, regularnie trenujący z dużym zaangażowaniem i pasją do piłki. Frekwencja na treningach ponad 85 %❗️
Jakub Radzikowski – środkowy obrońca lub środkowy pomocnik, zawodnik z duży potencjałem, który musi zostać poparty pracą na treningu. Kandydat na lidera drużyny.

Gra w ofensywie – statystyki❗️

Na wyróżnienie z zawodników grających w Lidze Trampkarza zasługuje Maciej Moczerad, którego gra była motorem napędowym naszej drużyny. Statystyki: 10 meczy, 8 goli, 8 asyst, 769 minut na boisku. 🦹‍♂️⚽️🥅❗️

Natan Krzyczmonik – zawodnik cechujący się dużą szybkością oraz skutecznością 21 goli, 8 asyst, jeden z liderów naszego zespołu.

Łukasz Malawski – napastnik lub pomocnik, lider drużyny 19 goli, 13 asyst.

Szymon Makowski – prawy obrońca lub skrzydłowy, zdobywca 7 goli, 5 asyst. Szybkość, strzał oraz dośrodkowanie to atuty Maka.

Kuzyk Dawid – środkowy pomocnik lub prawy obrońca, drybling i strzał z dystansu to największe atuty Kuziego. Zdobywca 6 goli, 3 asyst.

Jan Mierzejewski – środkowy pomocnik, najdłużej grający zawodnik w naszym klubie, solidny, pracowity drybler❗️💪 Ma najlepszą frekwencję w drużynie 89,5 %❗️🔝 Johyn zdobył 3 gole w lidze.