❗️SPORTOWY NEWS❗️

Kategoria: AP Dzierżoniów

TOMASZ IDZIAK trenerem w AP DZIERŻONIÓW❗️⚽️🔥😁

Trener Tomasz Idziak to wykwalifikowany coach posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w takich klubach jak Polonia Stal Świdnica i Gryf Świdnica. Były zawodnik Klubu Piłkarskiego Górnik Wałbrzych i Polonia Sparta Świdnica, aktualnie posiadający licencję UEFA A😁
Znana osobowość w świdnickim środowisku sportowym a dzięki współpracy z naszym klubem z pewnością i w dzierżoniowskim. Wymagający, ale wyrozumiały nauczyciel piłki nożnej z rewelacyjnym podejściem do dzieci i młodzieży i ogromnym sportowym sercem, o czym sami Państwo się przekonają 😍
Akademia Piłkarska Dzierżoniów przez długi czas prowadziła rozmowy i negocjaje dotyczące nawiązania współpracy z trenerem i jesteśmy bardzo zadowoleni, że trener zdecydował się na długofalowe i intensywne połączenie sił w szkoleniu naszych zawodników💪⚽️🤗
Życzymy trenerowi Tomaszowi wielu sukcesów sportowych i zadowolenia z podopiecznych oraz zawsze takiego uśmiechu jak na zdjęciu!😁⚽️🏆

AP Dzierżoniów❗️