Witamy w Klubie!

Kategoria: AP Dzierżoniów

💥TAK💥
TRENER WIESŁAW PISARSKI
🔥💥Trenerem w Akademii Piłkarskiej Dzierżoniów❗️🔥💥 Sami jeszcze nie ochłonęliśmy od momentu kiedy Trener potwierdził, że z miłą chęcią nawiąże współpracę z naszym klubem i kadrą szkoleniową.😱😁To dla nas zaszczyt i ogromna możliwość rozwoju pracując z taką osobowością!:
👉 Trener prowadzący kluby I, II i III Ligowe: m.in.: Arka Gdynia, RKS Radomsko, Lechia Dzierżoniów, Chrobry Głogów, BKS Bolesławiec, Bielawianka Bielawa, MZKS Kozienice, KP Wałbrzych, Siarka Tarnobrzeg 👉 Trener koordynator OZPN Wałbrzych i SMS Dzierżoniów
👉Trener prowadzacy szkolenia PZPN C i B na terenie DZPN i OZPN Wałbrzych
👉Trener prowadzący zawodników takich jak: Krzysztof Piątek Patryk Klimala, Paweł Sibik, Piotr Włodarczyk, Józef Kostek, Wiesław Latała, Jarosław Lato, UKS Lechia Dzierżoniów
👉 Nauczyciel Wychowania Fizycznego w Szkole Podstawowej nr 9 w Dzierżoniowie
👉 Koordynator w Szkole Mistrzostwa Sportowego
Coach z niesamowitym doświadczeniem i postać baaardzo dobrze znana kibicom piłki nożnej oraz działaczom a od dziś i naszym zawodnikom💪😀 Panie Trenerze!
WITAMY W KLUBIE! 👊