Zawodnicy AP Dzierżoniów zagrali dla Amelki ❗️⚽️🥅❗️

Kategoria: AP Dzierżoniów

W niedzielny poranek w Marcinowicach nasza drużyna rocznika 2010 uczestniczyła w charytatywnym turnieju piłki nożnej dla Amelki. ⚽️😍 Do rywalizacji, zabawy i możliwości pomocy, przystąpiło 8 zespołów ze Świdnicy, Żarowa, Strzelina, Wałbrzycha, Nowej Rudy oraz nasz Team AP Dzierżoniów.😊 Nasza drużyna wygrała 4 mecze i zremisowała 1 w finale, w którym po karnych niestety przegraliśmy 0-1…
Ta przegrana jednak dziś wcale nie bolała i 🥈2 MIEJSCE na podium bardzo cieszy, ale dziś dużo bardziej ucieszyła nas sama możliwość udziału w rozgrywkach, sama gra i pomoc małej i słodkiej dziewczynce- Amelce😍 Amelce, która jest takim samym wojownikiem jak my, tylko nie w piłce a w życiu… Cieszymy się, że poprzez realizację naszej pasji mogliśmy jej choć troszkę pomóc i życzymy jej duuuużo zdrowia!💪💪💪
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Oskar Papiński 🦹‍♂️ Brawo Papi -ciężka praca popłaca!💪👏👏
Amelko! Bierz przykład z Papiego i WALCZ! 😇

Dziękujemy Gmina Marcinowice za zaproszenie i możliwość gry oraz pomocy☺️ Polecamy się na przyszłość!❗️💪

Klasyfikacja końcowa:
Strzelinianka Strzelin 🥇
AP Dzierżoniów🥈
UKS Gryf Świdnica🥉
MKS Polonia Stal Świdnica

Silesia Żarów, Victoria Wałbrzych, Champion Nowa Ruda, AP 13 Świdnica

Wyniki:
AP Dzierżoniów – UKS Gryf Świdnica 3-2
AP Dzierżoniów – Champion Nowa Ruda 2-0
AP Dzierżoniów – Victoria Wałbrzych 5-1
Półfinał:
AP Dzierżoniów – MKS Polonia Stal Świdnica 1-0
Finał:
AP Dzierżoniów – Strzelinianka Strzelin 1-1, karne 0-1

Skład:
Kornel Zagajewski, Oskar Papiński🅰️🅰️, Oliwer Satur⚽️🅰️, Tomasz Lisiecki⚽️⚽️🅰️🅰️, Jakub Bohajczuk⚽️🅰️, Ksawier Sienkiewicz🅰️, Dawid Opaliński⚽️, Igor Ostrowski🅰️, Dominik Radzikowski⚽️, Aleksander Żygadło🅰️⚽️⚽️⚽️⚽️, Jakub Janik⚽️⚽️.
Trener: Krystian Sota

AP❗️ Dzierżoniów❗️❗️