III miejsce drużyny z rocznika 2007 na Gryf Cup 2017 – Żarów

Kategoria: AP Dzierżoniów

14 stycznia w Żarowie odbył się turniej piłki nożne dla rocznika 2007, w którym wzięła udział nasza drużyna. W imprezie rywalizowało osiem zespołów podzielonych na dwie grupy; AP Bolko Bolków, GOKiS Żarów, AP Marcinowice, Orlik Kłodzko, Gryf Świdnica I,II,III.
Nasz zespól wygrał rywalizację w grupie i z pierwszego miejsca awansował do ćwierćfinału, w którym spotkaliśmy się z AP Marcinowice. Mecz był zacięty i szybki, było dużo ciekawych akcji słupków i poprzeczek jednak spotkanie zakończyło się remisem 0-0. W karnych lepsi okazali się nasi zawodnicy wygrywając 2-1 ;-).
W półfinale zmierzyliśmy się z Orlikiem Kłodzko i po 8 minutach wygrywaliśmy 3-0, grają naprawdę dobry mecz. Jednak po zmianach i zamieszaniu z kontuzją reki Zagiego, tracimy szybko w krótkim czasie 3 bramki i mecz kończy się remisem 3-3. W karnych tym razem lepsi okazali się zawodnicy Orlika Kłodzko…
W meczu o 3 miejsce gramy z zespołem GOKiS Żarów. Rozgrywamy kolejny dobry mecz i wygrywamy 3-2;-). Jedna z akcji wzorowo rozegrana od naszego bramkarza i przy wymianie 8 podań i pięknej akcji całego zespołu zdobywamy gola…
Nagrodę indywidualną za króla strzelców zdobywa nasz kapitan Łukasz Malawski z 8 trafieniami na koncie.
Wyniki:
AP Dzierżoniów – AP Bolko Bolków 1-1
AP Dzierżoniów – Gryf II Świdnica 2-0
AP Dzierżoniów – Gryf I Świdnica 5-0
AP Dzierżoniów – AP Marcinowice 0-0
AP Dzierżoniów – Orlik Kłodzko 3-3
AP Dzierżoniów – GOKiS Żarów 3-2
Skład:
Damian Rosada, Michał Łysoń, Michał Latacz – 4 asysty, Oliwier Zagajewski, Łukasz Malawski – 8 goli, 4 asysty, Wiktor Kamiński – 4 gole, 1 asysta, Dawid Paczkowski, Natalia Paczkowska, Jan Mierzejewski – 1 gol, 1 asysta.