Sponsorzy


FIRMA STASZYŃSKA BRAMY
powstała i oparta jest na 13-letnim doświadczeniu w branży bramiarskiej założyciela Firmy.
Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem oraz zaopatrzeniem Inwestorów jak i Klientów Indywidualnych w stolarkę bramową.

Każdy projekt starannie i indywidualnie dobieramy pod potrzeby Klienta .
Zapewniamy kompleksową obsługę począwszy od rozmów, pomiarów wykonanych na budowie, przygotowaniem oferty jak i dostawę oraz montaż bram na terenie budowy.

POMIAR SERWIS MONTAŻ

Przed każdym zamówieniem wykonujemy dokładnie pomiary otworu bramowego w garażu, hali , warsztacie itd. oraz służymy fachową wiedzą i profesjonalnym podejściem do każdej budowy.

BIURO HANDLOWE:

58-200 DZIERŻONIÓW
Rynek 55 IIp./ 19
Tel.: 074/ 660-63-19
Faks.: 074/ 660-63-16

Tel.: 793-796-209
e-mail: biuro@staszynska.pl
e-mail: oferty@staszynska.pl

www.staszynska.pl

ARTE SYSTEM S.C.

Szanowni Państwo!

To dzięki Wam w maju 2000 r. powstała nasza firma, Arte System s.c.

W tym czasie pozwoliliście nam poznać Wasze potrzeby i oczekiwania, a doświadczenie, które zdobyliśmy w trakcie współpracy z Wami pozwoliło nam wyciągnąć wniosek, że celem naszej firmy jest być partnerem dla Każdego! Przedmiotem naszej działalności jest wyposażanie zakładów produkcyjnych, magazynów i pomieszczeń socjalnych w meble metalowe, transport magazynowy, regały, pojemniki przemysłowe i drabiny. W ramach kompleksowej obsługi realizujemy również zamówienia nietypowe (wyroby specjalne). Prowadzimy także sprzedaż nowoczesnych rusztowań budowlanych Plettac, Layher, Baumann-Mostostal, Rux i Thyssen-Hunnebeck. Oprócz rusztowań ramowych oddajemy do Waszej dyspozycji cały system rusztowań przejezdnych oraz niezwykle praktycznych rusztowań modułowych, cieszących się coraz większym uznaniem ze względu na nieograniczone możliwości zastosowania. Ponadto przedstawiamy Wam informacje o siatkach zabezpieczających, plandekach budowlanych, zsypach do zrzutu gruzu oraz urządzeniach wspomagających prace budowlane tj. wciągarkach rusztowaniowych, windach towarowych, osobowych i towarowo-osobowych, elektronarzędziach HITACHI. Wyroby te stanowią uzupełnienie naszej oferty. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich do współpracy.

Adam Bielawski Robert Prokocki

http://www.artesystem.pl/

Poul Broen, założyciel firmy BROEN, był kreatywnym przedsiębiorcą z wizją. Jego pomysły stały się fundamentem firmy BROEN i wyznaczyły standardy dla całej branży.
Poul Broen pracował jako inżynier na publicznej pływalni we Frederiksbergu w Danii. Zauważył tam, że gdy osoby korzystające z basenu kąpią się pod prysznicem, marnowane są ogromne ilości wody. Opracował więc automat prysznicowy PARCEO, który w sposób wydajny dostarczał odpowiednią ilość ciepłej wody.

Po II wojnie światowej wszyscy zmuszeni byli do szukania oszczędności wszędzie, gdzie tylko było to możliwe. Poul Broen wynalazł więc spłukujący zawór odcinający. Ten efektywny wynalazek jest do dziś używany w każdej toalecie. To doprowadziło do opracowania całej gamy wyposażenia sanitarnego i zaworów, stworzonej w latach 50. XX w. i obejmującej armaturę BROEN BOSS i zawory kulowe BROEN BALLOFIX®.

Wizja Poula Broena wykraczała poza rozwój produktów: w swoich rozważaniach uwzględniał także pracowników. Już w latach 60. wprowadził rotację stanowisk, aby zapewnić elastyczność i rozwój kompetencji pracowników, a także zróżnicować i uatrakcyjnić wykonywane przez nich zadania.

60 lat inteligentnych rozwiązań W 1948 r. Poul Broen założył spółkę Nordisk Armatur, działającą w wynajętej piwnicy. Z czasem firma BROEN stała się znanym przedsiębiorstwem przemysłowym oferującym renomowane marki produktów. Wiedzę i doświadczenie wykorzystywano w nim w nowatorski sposób, co zaowocowało nowymi inicjatywami takimi jak systemy LAB i systemy pryszniców bezpieczeństwa.

Gdy w latach 70. XX w. w Danii rozwijało się ciepłownictwo, firma BROEN była jednym z pionierów. Dziś ten duch nowatorstwa i wizja nadal są obecne w firmie BROEN. Jest ona także innowacyjnym, cennym partnerem i stale opracowuje i ulepsza produkty, które jak najwydajniej wykorzystują zasoby naturalne.

http://broen.pl